poniedziałek, 10 lipca 2017

KOMENTATOR MIESIĄCA - ROZSTRZYGNIĘCIE + Informacje odnośnie KONKURSU NA LOOKA

Zacznę od konkursu na najlepszego looka (jeżeli chcesz wiedzieć, o co chodzi, kliknij tutaj - niestety nie można już zgłaszać się). Otóż wyniki pojawiają się troszeczkę po terminie, zdaję sobie z tego sprawę. To tylko kilka dni, ale wolałabym Was poinformować, bo zazwyczaj rozstrzygnięcie pojawia się dzień po ostatecznym terminie, a tutaj taka sytuacja. Podsumowując, wyniki konkursu na najlepszego looka zostaną opublikowane jutro (11 lipca). Bardzo przepraszam za to.

Teraz przejdę do zdecydowanie weselszej części posta, mianowicie komentator miesiąca. Zostaje nim - tutaj Was nie zdziwię - Ellie. Jeszcze raz serdecznie gratuluję. :-) Skontaktuj się ze mną w sprawie nagród, mój nick to Charyen.

I w sumie to tyle, dziękuję za przeczytanie tego krótkiego posta. Jutro pojawią się też nowe postacie na nagłówku (tak jak już kiedyś pisałam, będzie to ten sam wygląd, nagłówek, jednak postacie na nim będą zmieniane w jednakowych odstępach czasu, bo nie zmieszczę wszystkich na jednym).

4 komentarze:

 1. Kurde,a tak się starałam żeby być komendatorką miesiąca...a nic. :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz, że takie coś nic nie zmieni, prawda? :v
   I gratki dla ellie

   Usuń
  2. Bardzo mnie cieszy, że dużo udzielałaś się na blogu. :) W obecnym miesiącu musisz się troszeczkę bardziej postarać i jest szansa, że zostaniesz komentatorem miesiąca.

   Usuń
 2. Siostra jest komentatorem miesiąca, siostra gratuluję xd

  OdpowiedzUsuń

Przed skomentowaniem zapoznaj się z regulaminem, znajdującym się po prawej stronie bloga (jeżeli jesteś na telefonie, przewiń w dół i kliknij "wyświetl wersję na komputer" gdyż w wersji mobilnej jest niedostępny).

Jeśli masz zamiar napisać coś głupiego, to radzę się zastanowić. ;)