Muzyka

wtorek, 27 czerwca 2017

Jak odzyskać konto na MovieStarPlanet? [1]

Hej! Z tej strony Wiktoria (tak, tak to znowu ja) i w tym poście chciałabym poruszyć w miarę ważny temat. A dokładniej Jak odzyskać konto na naszej różowej gierce.

Jeśli ktoś wejdzie ci na konto albo masz takie przypuszczenie, że nieprzyjaciel przesiaduje na twoim koncie to ten post jest skierowany do ciebie!
Jeśli wyskakuje ci błąd taki jak w zdjęciu poniżej:
 Ale nie zmieniałaś hasła i nawet po tych 15 razach wpisywania poprawnego hasła dalej wyskakuje ci to samo to:
Jeśli masz zapasowe konto lub konto na byle jakim portalu społecznościowym napisz do osoby ci znanej i poproś o pilnowanie czy z twoim kontem nic się nie dzieje. Jeśli masz na tym koncie wpisany e-mail to będzie to proste nawet jak ten "szpieg" na twoim koncie zmieni go na swój. Na stronie logowania naszej gry klikamy Zapomniałeś hasła? (przycisk zaznaczony w czerwonym polu)
Zaraz po wciśnięciu wyskakuje nam takie okienko:
W pierwszą luke wpisujemy swój login (tak wiem umiecie czytać) Teraz ważne! Niżej wpisujemy swój pierwszy e-mail jaki mieliśmy na koncie. Nawet jeśli obie rzeczy zostały zmienione jeśli to wpiszemy odzyskamy konto. Odrazu po powiadomieniu w okienku (po angielsku wchodzimy na wpisaną pocztę gdzie powinna znajdować się wiadomość od moderatorów. W, której mamy linka do zresetowania hasła. Link przekieruje nas do strony na, której wpisujemy swoje nowe hasło.

Jest to tylko jeden z sposobów odzyskania konta ale resztę opisze w innych częściach. To na tylt. Do napisania!

4 komentarze:

  1. Zgadzam się Pomocne ja to czytam na fonie (fonie to skrót od telefonie dla niewiedzących)

    OdpowiedzUsuń

Jeśli masz zamiar napisać coś głupiego, to radzę się zastanowić. ;)