Menu

wtorek, 20 czerwca 2017

Aktualizacje na msp

Boungiorno!
Mikołaj/Marzyciel czy jak mnie zwą. Bardzo cieszę się, że przybyli nowi redaktorzy. Życzę im powodzenia, a ja przejdę do tematyki dzisiejszego posta. Za pewne większość z was zauważyła aktualizacje które wprowadzili moderatorzy do naszej różowej gry. Zapraszam do czytania!
                                                                                           <źródło>
Czy to aktualizacja czy zwykły błąd? Sam nie wiem. Oczywiście na moim koncie nie było tak i musiałem pożyczyć obraz. Według mnie to zwykły błąd. Może pamiętacie jaka była afera z tymi koszulkami na dzień dziecka? I ja tak około 5.30 zalogowałem się na msp (oczywiście 1 czerwca) z damskiego konta. Dostałem te ubranie po czym je przetworzyłem. Dostałem za to ponad 1 milion punktów wtórnych.

Nowe emotki okropnie mi się podobają. Dużym plusem jest to, że nie są dla vip. Teraz wszyscy je używają! Według mnie są naprawdę słodkie.

To tyle. Oczywiście w komentarzu możecie napisać czy aktualizacja wam się podoba.

~Marzyciel/ResseRek/Myano

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przed skomentowaniem zapoznaj regulamin znajdujący się po prawej stronie bloga (jeżeli jesteś na telefonie, przewiń w dół i kliknij "wyświetl wersję na komputer", gdyż w wersji mobilnej jest niedostępny).

Jeśli masz zamiar napisać coś głupiego, to radzę się zastanowić. ;)