środa, 26 kwietnia 2017

Zmiany

Cześć!
Z tej strony Cobblepot. Przychodzę dzisiaj z notką informacyjną, tak więc jeśli komuś zależy na tym, by być na bieżąco - powinien przeczytać.


Pierwsza sprawa jest taka, że Luiza jest aktualnie nieaktywna.
W tej sytuacji na obecną chwilę administratorami jesteśmy Marcia, Karolina, Julka, no i ja, Cobblepot/Kamila. Pracujemy więc nad kilkoma rzeczami i będziemy starały się, by ten blog szedł w górę, pozostając wciąż Wannami, jakie znacie.


Jak już zapewne niektórzy zaobserwowali - pojawił się nowy nagłówek autorstwa Karoliny, nad resztą wciąż pracujemy i w ciągu najbliższych kilku godzin powinno być już wszystko nowiutkie i aktualne. No. Aktualnie planujemy, by zmieniał się co miesiąc. Jak później będzie - nie ma pewności, a lepiej nie wychodzić w zbyt daleką przyszłość i później to rozbijać.
Nie zamierzamy uczestniczyć w dramach niezwiązanych z tym blogiem. To po prostu wszystko popsuje. Kij.
Reszta to już raczej rzeczy wewnętrzne, ewentualnie doinformujemy o reszcie, jeśli jest coś, o czym nie powiedziałam.

No. Wydaje mi się, że jest bardzo krótko, ale nie wiem, co mogłabym jeszcze dodać. W razie pytań - jesteśmy.

`Cobblepot

19 komentarzy:

 1. Przeciętny i raczej brzydki nagłówek.

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety,zgodzę się z Mrs Oreo.Nie chce nic mówić,ale wszystko psuje postać murzynki (?) w białych włosach (?)

  OdpowiedzUsuń
 3. nagłówek jest brzydki wg mnie ok

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czytaj regulamin :) mozesz ponownie napisać komentarz i zareklamować konkurs, ale pod warunkiem, ze napiszesz opinie na temat posta, wszystko jest w regulaminie

   Usuń
 5. drodzy perfekcjoniści, napiszcie zatem, jaki według was ma być nagłówek idealny ;) bo ja jestem bardzo zadowolona ze swojej pracy, specjalnie dla was poświęcam czas na zrobienie nowego nagłówka (i reszty wyglądu), bo teoretycznie przez jakiś czas nie jestem aktywna na blogu + moze troche grzeczniej i z uzasadnieniem, bo osobie, która robiła ten poprzedni różowy nagłówek było przykro (swoją droga ta "krytyka" Mrs Oreo to nie krytyka, tylko wyżycie sie na niewinnej osobie - tak robią tylko ludzie słabi ;))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A moim zdaniem Mrs Oreo ma racje, cóż.
   + to tylko opinia

   Usuń
 6. nie dziwcie sie, ze ludzie nie maja teraz pewności siebie i tak szybko sie poddają, nawet na takim blogu o głupiej gierce panuje zasada "karcić za każdy błąd, bo ludzie nie maja prawa ich popełniać, bez uzasadnienia krytykować kogo tylko popadnie, nawet, jesli jest początkujący, w końcu ja jestem usposobieniem ideału"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nikogo nie interesuje to co piszesz

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. tenczo, zadziwiające jest to, jak płytko sie zachowujesz :)
   po prostu boli cie prawda, no cóż, prawda zawsze kogoś boli. gdybym gadała głupoty, po prostu by mnie zignorowano lub wyśmiano, tymczasem ty ciagle operujesz tekstami "nikt ciebie nie słucha", "jesteś taka żałosna", nie podając jakichkolwiek logicznych argumentów.

   Usuń
  4. Luiza ty masz zdecydowanie za dużo czasu na internet

   Usuń
  5. chyba ty, skoro ciągle śledzisz mój każdy krok w internecie, zeby zemścić sie przez to, ze sie pokłóciłyśmy :)

   Usuń
  6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń

Przed skomentowaniem zapoznaj się z regulaminem, znajdującym się po prawej stronie bloga (jeżeli jesteś na telefonie, przewiń w dół i kliknij "wyświetl wersję na komputer" gdyż w wersji mobilnej jest niedostępny).

Jeśli masz zamiar napisać coś głupiego, to radzę się zastanowić. ;)