piątek, 28 kwietnia 2017

Nowy motyw - Express Yourself

Wczoraj po zalogowaniu się na MSP powitał nas nowy motyw.
Tym razem Express Yourself co oznacza Wyraź siebie. Ale hm... czy emotikonami można wyrazić siebie? Czy przez SMS'y można pokazać kim jesteśmy?


Ubrania:
Jakoś szczególnie ubrania nie przypadły mi do gustu. Wiele z nich zrobionych jest na tej samej bazie, a inne są dosyć niedopracowane. Zapewne nic z tond nie zakupię,
2/10

Looki:Dla VIP (po lewej): Look jako-tako mi się nie podoba, ale pojedyncze jego elementy jak najbardziej! Zwłaszcza do gustu przypadły mi te ogrodniczki (?); no po prostu spodenki na szelkach. Włosy też byłyby niczego sobie, gdyby nie świeciły się. Ogólnie muszę przyznać, że nie lubię świecących rzeczy na MSP.
Dla nie VIP (po lewej): MS ma na sobie bluzę z emotikoną, spódnice również z motywem emocji oraz buty w tym samym stylu. Jej włosy są czarne, narysowane dosyć starą grafiką, szczerze mówiąc coraz częściej, a dokładnie od konkursu Wicked Wonderland widuję w sklepie rzeczy rysowane tą kreską, mam wrażenie, że załoga MS powiększyła się o nowego rysownika. ;)


Rzeczy:


Jeżeli chodzi o rzeczy, naprawdę podobają mi się kolorowe żarówki, jedynym problemem jest ich cena, bo dwa diamenty za taką małą dekorację.... czyż to nie jest trochę za dużo? Również do moich ulubieńców należą karteczki na sznurku za 275 sc, są naprawdę ciekawą dekoracją, ale niestety są dla członków VIP :/
6/10


Animacje:Animacji jak zwykle, jest 7. Wszystkie z nich są związane z wyrażaniem emocji. Żadna z nich szczególnie nie spodobała mi się, zapewne żadnej z nich nie zakupię.
4/10Tło:Tło jest niestety tylko jedno. Zostało ono wykonane prosto graficznie, nic szczególnego, ale w przeciwieństwie do teł, które pojawiały się w ostatnim czasie przedstawia ono coś konkretnego, czyli tym razem... jakieś boisko? W sumie nie jest to do końca konkretne, ale bardzo ciekawie można wykorzystać to do filmów fabularnych.
8/10


No więc na dziś to już tyle. Mam nadzieję, że post Wam się podobał. Spotkałam się z wieloma opiniami na temat tego motywu w stylu "Najgorszy motyw w historii", ale uwierzcie, dawniej bywały gorsze. ;) Koniecznie wyraźcie swoją opinię na ten temat w komentarzach.
Pozdrawiam i papa! :)
~Roxi1532


Źródło: 

3 komentarze:

 1. Ładne stylizacje.
  Według mnie motyw ujdzie, ale widziałam lepsze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Stylizacje są boskie. ^^
  Motyw nie przypadł mi szczególnie do gustu, ale pojedyncze rzeczy jak najbardziej. Super notka! ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Widze blad przy animacjach - jeszcze jedna jest na następnej stronie, MS obraza się na emoji diabelka.

  OdpowiedzUsuń

Przed skomentowaniem zapoznaj się z regulaminem, znajdującym się po prawej stronie bloga (jeżeli jesteś na telefonie, przewiń w dół i kliknij "wyświetl wersję na komputer" gdyż w wersji mobilnej jest niedostępny).

Jeśli masz zamiar napisać coś głupiego, to radzę się zastanowić. ;)