Muzyka

środa, 22 marca 2017

Przegląd Kliniki Piękna - oczy


Hej, hej!
Z tej strony Whiteroxole, która zmieniła przywitanie ^^ i przerywnik również.
Dzisiaj postanowiłam przejrzeć klinikę piękna i zrobić z tego małą serię. W pierwszej części poświęcę się ''oczom'', w drugiej cieniom, później nosom... itd. Następny post wstawię za tydzień, jeżeli jednak taka seria lub coś podobnego pojawiło się już wcześniej na blogu - dajcie znać w komentarzach!


Zacznijmy od pierwszych oczu:


                                                 *nie pytajcie dlaczego jest łysa*
Oczy są całkiem ładne, poza brwiami, które mają dość dziwny ''początek'', który sprawia wrażenie, jakby moderatorzy o niego nie zadbali. Rzęsy są długie i bardzo ładne, podobnie jak sam kształt oka. Przeszkadza mi tylko to, że kiedy ustawimy sobie kolor (soczewek) czarny i tak będą one jasne, za co daję duży minus.
Oceniam na 7/10


Tu mam wiele zastrzeżeń. Podobnie, jak w przypadku wcześniejszych oczu, nie możemy ustawić ich całkowicie czarnych, bo i tak pozostaną żółte. Kształt oka nie jest zbyt ładny, trudno stworzyć z nim makijaż. Brwi są za mocne, co psuje cały efekt.
Jedyne co mogę dać, to: 5/10


Nie wiem, co powiedzieć o tych oczach, one są po prostu brzydkie. Wyglądają nienaturalnie, kształt oczu jest okropny i nadaje się tylko na Halloween. O brwiach już nie wspomnę.
Jeden z gorszych artykułów w klinice piękna.
1/10


Te prezentują się całkiem ładnie, kształt oka jest naturalny, rzęsy nie za długie, nie za krótkie... problem tkwi w brwiach. Wyglądają jak gdyby przyszła 3-latka i poszła ''namalować swojej mamci'' brwi markerem. Dokładnie. Co do reszty, nie mam już co komentować.
5/10


Oczy dla Vip. Ładne, brwi również, martwią mnie tylko te czarne kreski pod oczami. Nie wiem do czego to miało służyć, ale trochę za bardzo rzuca się w oczy. Poza tym, wszystko wygląda ładnie i mogę dać 7/10


Ugh... czy ja to chcę komentować?
1/10


Oczy kosmitów, dodane przy motywie o kosmitach. Jeśli zmienimy  kolory na czarne (jak na zdjęciu), uzyskamy ''unikatowe'' oczy. Z bliska możemy zauważyć żółte błyski, ale za daleka tego nie widać. Oczu są piękne, kocham i chciałabym mieć, daję 10/10!


''Chińskie'' oczy. Nadają się do filmów o Chińczykach, Japończykach, Azjatach itp. Tylko niektórzy umieją dodać do nich odpowiedni makijaż, więc polecam uważać przy ich wyborze. Brwi są nawet ładne, chociaż proste - to ładne.
Daję 7/10


Znane każdemu, kocie oczy. Przydatne przy filmach, ale na co dzień raczej nie. Trudno z nimi utworzyć ładny makijaż, mają dziwne brwi i kształt. Dla mnie nie są zbyt ładne i nigdy bym ich nie kupiła *nigdy nie mów nigdy xd*.
5/10


Jedne z początkowych. Są naturalne ładne i jedyne co mogłabym im zarzucić to trochę nierówne brwi, które nie wyglądają najlepiej.
Ocena: 8/10


Kocham je <3
Według mnie są naprawdę ładne i pasują każdemu. Brwi są dość proste i to jedyny minus, ale za to mają ciekawy kształt oka i długie, piękne rzęsy. Świetnie pasują do dodatkowych rzęs ze sklepu za 500 sc.
Daję śmiało 10/10


Ostatnie z początkowych i zarazem najgorsze. Kształt nie jest ładny, trochę oklepany, do tego brwi są nierówne i wyglądają okropnie. Jednak NIE SĄ to najgorsze oczy w klinice piękna. Zresztą sami osądźcie. Ja mogę powiedzieć tyle: 3/10


Piękne oczy, długie rzęsy, ładny kształt oczu i do tego nie tak złe brwi. Wydają się trochę nierówne, ale może mi się zdaje. Są naprawdę piękne i polecam je każdemu.
Ocena: 10/10


Najpopularniejsze oczy wśród Vipów. Sprawiają wrażenie poważnych. Moderatorzy w sprawie tych oczu naprawdę się postarali - dopracowane brwi wyglądają ładnie i estetycznie. Rzęsy są długie i współgrają z oczami.Śmiało mówię 10/10


To chyba najgorsze oczy w klinice piękna. Jest to nieudana podróba oczu ze starego MSP. Oczy są zbyt wąskie, wyglądają na przymrużone, do tego mają za mocny obrys wokół oczu. Brwi są okropne, przez nie, nasza MS wygląda jakby cały czas była zdziwiona, podobnie jest przy każdych innych animacjach, daję 0/10

No i ostatnie, 17 oczy:


Oczy bardzo podobne do Vipowskich tylko trochę jakby... przymrużone? Coś w tym stylu. Mimo to, są bardzo ładne i naprawdę polecam. Mamy tu dopracowane brwi oraz rzęsy, kształt oczu też jest ładny.
Nie wiem, co więcej powiedzieć, daję 10/10!


Mam nadzieję, że post się spodobał, jeżeli gdzieś zauważyliście błędy dajcie znać w komentarzu, a my widzimy się już w piątek, a z nowa (chyba) serią - już za tydzień.
Miłego wieczoru!


~White

7 komentarzy:

Jeśli masz zamiar napisać coś głupiego, to radzę się zastanowić. ;)