środa, 29 marca 2017

5 osób, które były w rankingu na MSP

Dzisiaj przychodzę do was z postem, w którym przedstawię wam 5 osób z czołówki "dawnego" Highscores i powiem coś o nich.
Przyjrzałam się Highscores ze stycznia 2014 (czyli pod koniec okresu, kiedy maksymalnym levelem był 25., gdyż po wprowadzeniu systemu z setką leveli dużo osób zaprzestało grę).

1. ALAKINGA
Alicja założyła swoje konto w lipcu 2011 roku. Do 2015 r. zajmowała 1 miejsce w rankingu, następnie wyprzedziła ją juna13.
Ala została posądzona o hackowanie przez użytkowniczkę o nicku starrr_03. Według dziewczyny ALAKINGA musiała używać chacków, ponieważ suma zarobionych przez nią monet, była o wiele niższa od zarobków inny MS z podobnym levelem (czego nie można zaobserwować na zdjęciu powyżej), a dodatkowo Alicja przegoniła starrr_03 w rankingu, mimo, że miała mniejszą oglądalność filmów.
Około lipca 2013 jej konto przejęła jej znajoma - Julia, dziewczyna zrobiła na tym koncie wiele ciekawych filmów tj. "Szansa na życie", "Potrzebuję pieniędzy", ale również zrezygnowała z gry na tym koncie.
Następnie konto trafiło do 8-letniej kuzynki Ali i jest jej do tej pory, lecz na konto wchodziło dużo innych graczy, co możemy zobaczyć na YouTube.

2. Arli
Arli założyła swoje konto w lipcu 2012r.
Mamy o niej bardzo znikome wiadomości,
Zaczęła grę dzięki swojej koleżance, która poleciła jej MSP.
Dziewczyna uważa, że dawne MSP było nieco lepsze, lecz obecne jej pasuje. Jedyne co by zmieniła to: zlikwidowałaby dzienny limit prezentów, dodała możliwość wysyłania sc oraz przywróciłaby tygodniowy ranking filmów (obecnie jest 3 dniowy).
Dziewczyna nick Arli wzięła od swojego 3 imienia - Aurelia, z czego możemy wywnioskować, że obecnie ma przynajmniej 20 lat!

3. ANNIIA
ANNIIA założyła swoje konto w lipcu 2011 (już trzecia z lipca!).
Niestety bardzo mało o niej wiemy, a z jej artbooków, biografii itp. możemy dowiedzieć się, że... nic nie możemy się dowiedzieć. Dawniej miała wiele artów (wiele?! wszystkie!) poświęconych Kubie - osobie, którą miała w serduszku, lecz jakiś czas temu wszystkie usunęła.
Artbooki

Biografia

4. lola1501
Lola1532 założyła swoje konto w licu 2011 (kolejna z lipca?!).
Nakręciła film m. in. Moje życie na MSP, dzięki któremu możemy się o niej wiele dowiedzieć.
Do założenia konta Nadię namówiły jej koleżanki. Dziewczyna jednak uważała, że to gra dla dzieci, ale po czasie "wciągnęła się" w grę.
Z czasem jej filmy zyskiwały coraz większą popularność, jednak często z byle powodów były usuwane przez moderatorów.
Nadia obecnie się rzadko loguje (ostatnio zalogowała się w Wielkanoc 2016), więc wiele nowych graczy o niej nie pamięta.

5. emo_kotek
Gra na MSP od marca 2011.
Jest o niej w internecie naprawdę mało.
Nazywa się Karolina.
W biografii pisze, że kieruje się zasadą Ty oglądasz mi film, ja oglądam Twój. Myślicie, że dzięki tej zasadzie zdobyła tak wysoki level?
Pisze również, że nie wymienia się ubraniami, grafy oddaje, przyjmuje do znajomych itp. itd.
Niestety to wszystko, co się o niej dowiedziałam.
No i teraz kończę. Dziękuję za czytanie. Mam nadzieję, że tym postem zainteresowałam niektórych czytelników (zwłaszcza, tych, którzy grają na MSP o stosunkowo nie dawna).
I papa :)

Za pomoc w realizacji tego posta bardzo dziękuję Luizie :*

Źródła:  http://zwariowaneee-msp.blogspot.com/2014/01/highscores-czyli-co-jest-na-topie.html

6 komentarzy:

Przed skomentowaniem zapoznaj się z regulaminem, znajdującym się po prawej stronie bloga (jeżeli jesteś na telefonie, przewiń w dół i kliknij "wyświetl wersję na komputer" gdyż w wersji mobilnej jest niedostępny).

Jeśli masz zamiar napisać coś głupiego, to radzę się zastanowić. ;)