piątek, 24 marca 2017

5 opcji, które zostały wycofane (chyba) na zawsze z MSP

Dzisiaj przychodzę do was z drugim już z postem z tej serii (na początku to nie miała być seria, a jeden post, ale jednak będzie seria :) )
Dzisiaj przedstawię wam 5 opcji, które zostały wycofane z MSP, oczywiście było ich dużo więcej, ale ja wybrałam 5, które wg. mnie miały duży odzew na całą grę.

1. 20/25 leveli.
Do dnia 25 kwietnia 2012 r. w naszej różowej gierce było zaledwie 20 poziomów (prawdopodobnie jako pierwsza ten level osiągnęła uluniunia), a następnie do stycznia 2014 r. 25 poziomów (pierwszą osobą, która go osiągnęła również była uluniunia). Następnie wprowadzono 101 poziomów (na razie osobą z najwyższym osiągniętym dotychczas levelem, setnym jest POUPINE, a na polskim serwerze juna13).


2. Fame liczone w procentach.
Równo z wprowadzenie stu poziomów wprowadzono fame, które było liczone w procentach, ale wycofano tą zmianę po dwóch tygodniach, ponieważ (najprawdopodobniej z tej przyczyny) wydawało się, że fame zdobywa się wolniej, ponieważ procent zmieniał się dopiero po jakimś czasie, gdyż 1 fame nie oznaczał 1%.


3. Zakup StarCoins.
Niestety nie wiem w jakim dokładnie okresie była ta możliwość, ale została wycofana końcem 2011/początkiem 2012 roku.


4. Roślinki.
W 2011 roku oprócz zwierzaków i boonie można było zakupić roślinkę. Za podlewanie jej dostawaliśmy SC i fame. Przyczyna usunięcia roślinek nie jest znana.


5. Nieodpowiednie animacje.
W MSP gra dużo młodszych osób, dlatego usunięto niektóre animacje m. in. krwawe, animacje z MS, która pokazuje środkowy palec itp. Animacja z nożem została zastąpiona przez animację z patelnią (chociaż... patelnią także można zrobić coś niedobrego... XD)
CIEKAWOSTKA: Jeszcze nie tak dawno (nie jestem pewna czy nie dalej) gdy gramy w Casting możemy zaobserwować Pixi Star, która wykonuje usunięte animacje.
A wy? Co myślicie o tych zmianach? Myślicie, że teraz jest lepiej? Papa :)

6 komentarzy:

 1. Sukces... w końcu spotykam osobę, która podaje linki do źródeł. Ale temat trochę oczywisty i średnio interesujący

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przyszłości postaram się robić bardziej interysujące posty :)

   Usuń
  2. wprowadziłam na blogu tę zmianę i każdy będzie podawał ;)

   Usuń
 2. Francja ma 101, potem jest USA (100) i Polska zajmuje 3 miejsce.
  Całkiem fajny post.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteśmy trzecim najbardziej uzależnionym serwerem

   Usuń

Przed skomentowaniem zapoznaj się z regulaminem, znajdującym się po prawej stronie bloga (jeżeli jesteś na telefonie, przewiń w dół i kliknij "wyświetl wersję na komputer" gdyż w wersji mobilnej jest niedostępny).

Jeśli masz zamiar napisać coś głupiego, to radzę się zastanowić. ;)