Muzyka

czwartek, 1 grudnia 2016

Zmiany kalendarzy adwentowych + Nowy wygląd miasta

Cześć!

Z tej strony Selenne, dzisiaj postanowiłam napisać post składający się z dwóch części, a mianowicie opis starych kalendarzy adwentowych oraz pokazanie nowego miasta na MovieStarPlanet. Oczywiście chciałabym oznajmić, iż screeny starych kalendarzy nie należą do mnie. 

Zapraszam do czytania!
----------------------------------------
ROK 2013


Grafika/Tło: Zdecydowanie inna niż teraz. Wtedy było bardziej staro (?), a teraz jest nowocześnie, ale myślę że nie jest aż tak źle. Jeśli miałabym wybierać, który kalendarz jest lepszy to z pewnością wybrałabym teraźniejszy. Tło przedstawia jakiś pokój pełne świątecznych ozdób, w całym pomieszczeniu jest strasznie dużo prezentów, znajduje się tutaj choinka i rozpalony piecyk. Moderatorzy bardzo fajnie to wymyślili, ale jednak mogliby popracować nad grafiką. 

Kolorystyka: Nie ma tutaj zbytnio jakiegoś określonego koloru. W większości przeważa tutaj bordowy, czerwony i zielony, czyli typowo świąteczne kolory, są dopasowane do reszty. Mnie się zbytnio nie podoba, bo jest tak nudno, a kolory nie są żywe. 

Ocena: Myślę, że należy się 7/10.


A tutaj mamy kalendarz, już po otwarciu. Znalazło się nawet miejsce na świątecznego Bonnie, ale niestety nie można go ''popieścić'', a reszta to właściwie świąteczne rzeczy do naszego pokoju, np. świeczki, których jest tutaj dość sporo. Są one niedopracowane i o starej grafice.  

----------------------------------------
ROK 2014


Grafika/Tło: Są tu o wiele bardziej nowoczesne stroje na MovieStar, zdecydowanie jest wszystko bardziej dopracowane. Tło jest naprawdę świetne. Przedstawia ono jakiś ośnieżony domek, las obsypany śniegiem oraz tak, jak poprzednio masa prezentów. Jedynie rok różnicy, a taka zmiana. Są stanowczo bardziej realistyczne elementy, np. ten śliczny jelonek, który jest naprawdę słodki. W tle znajduje się zupełnie odnowiony Bonnie, który posiada w sobie to coś. 

Kolorystyka: Ten kalendarz jest w bardzo jasnych, pastelowych kolorach, np. biały czy lekki odcień niebieskiego. Zauważyłam tutaj, też ciemniejsze kolory, np. zielony. Przeważa tutaj właściwie biel, która symbolizuje zimę. Te kolory nie rzucają się w oczy, dlatego jest naprawdę ładnie. 

Ocena: Temu kalendarzowi należy się 10/10.


Jeśli chodzi o upominki - to mamy tutaj różne rzeczy, nie tylko do pokoju, znalazłam również ubrania np. strój Świętego Mikołaja czy dwie zimowe czapki. Wyszukałam tutaj nawet śliczną, kolorową choinkę, ławkę obsypaną śniegiem lub różne drobiazgi do pokoju. 

----------------------------------------
ROK 2015Grafika/Tło: Czy ta Pixi Star i Zac Sky muszą być wszędzie? Co do grafiki to nie mam zastrzeżeń, lecz nie podoba mi się, aż tak bardzo jak w 2014 roku. Pixi i Zac ubrani są w świąteczne ubranka. MovieStar, zdecydowanie jest wszystko bardziej dopracowane. Tło nie zrobiło na mnie zbytniego zachwytu. Przedstawia ono dwa ośnieżone drzewka, bałwanka, i czerwony dywan (?), jak widać jest ciemno, a na ostatnim planie są wysokie budynki.

Kolorystyka: Tutaj przeważa biel, jest trochę czerwieni, która od razu rzuca się w oczy, a na środku stoją nasze dwie gwiazdy, które prawdopodobnie jeżdżą na łyżwach. Obok Sky i Star są zapalone latarnie.

Ocena: Tutaj nie przyznam dużo punktów, ponieważ są oni - przyznaję 7/10.


Jak widać dużo więcej jest rzeczy do pokoju, choć w tym roku niektóre rzeczy są miłym zaskoczeniem, np. śliczny, kwiatowy wianek lub ta foka. Jak przyuważyłam to ubrań tutaj nie ma, prócz kilku dodatków, ale za to jest dużo wspaniałych rzeczy do naszego pokoju. 

----------------------------------------
NOWY WYGLĄD MIASTA


Nowy wygląd miasta pojawił się już kilka dni temu, jednak dopiero teraz go opiszę i ocenię. Uważam, że należy mu się 10/10, bo jest po prostu cudnie, wygląd nawiązuje do zimy, nadaje takiego świątecznego klimatu. Wszystko jest obsypane śniegiem - choinki, ulice i drzewka, a w tle mamy granatowe niebo. 

Pozdrawiam!
/Selenne

21 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Kropki wyrażają więcej niż tysiąc słów...

   Usuń
  2. A nie... Przecież kropka to nie słowo... To znak interpunkcyjny *padumtss*
   ~Yandere

   Usuń
 2. Gdyby dawniej było by bardziej nowo. Pozdrawiam Muflona c;
  ~Yandere

  OdpowiedzUsuń
 3. " Wtedy było bardziej staro (?), a teraz jest nowocześnie, ale myślę że nie jest aż tak źle. Jeśli miałabym wybierać, który kalendarz jest lepszy to z pewnością wybrałabym teraźniejszy."
  " * *Są tu o wiele bardziej nowoczesne stroje na MovieStar, zdecydowanie jest wszystko bardziej dopracowane. Tło jest naprawdę świetne. Przedstawia ono jakiś ośnieżony domek, las obsypany śniegiem oraz tak, jak poprzednio masa prezentów. Jedynie rok różnicy, a taka zmiana. Są stanowczo bardziej realistyczne elementy, np. ten śliczny jelonek, który jest naprawdę słodki."
  " Czy ta Pixi Star i Zac Sky muszą być wszędzie? Co do grafiki to nie mam zastrzeżeń, lecz nie podoba mi się, aż tak bardzo jak w 2014 roku. Pixi i Zac ubrani są w świąteczne ubranka. MovieStar, zdecydowanie jest wszystko bardziej dopracowane. Tło nie zrobiło na mnie zbytniego zachwytu. Przedstawia ono dwa ośnieżone drzewka, bałwanka, i czerwony dywan (?), jak widać jest ciemno, a na ostatnim planie są wysokie budynki."
  Post bylby fajny, gdyby nie te powtorzenia. Za duzo "jest", nie tylko w tych fragmentach. Przeczytaj sobie teraz cala notke.

  OdpowiedzUsuń 4. Widze ze moda na puste komy
  Wiec tak

  OdpowiedzUsuń
 5. *"/%:) haj *"/%:)
  ~'~ w dape ~'~

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiecej tekstu (bez bledow interpunkcyjnych...i ta skladnia zdania mnie przeraza...) i wydaje mi sie, ze tekst lepiej wyglada pisany od lewej strony niz na srodku.
  Szukam osob do pogadania 😂😂
  Florka

  OdpowiedzUsuń

Jeśli masz zamiar napisać coś głupiego, to radzę się zastanowić. ;)