poniedziałek, 17 października 2016

Co by było gdyby... (1)

Hello! :D
          Witam was w tym dniu jaki jest poniedziałek. Macie rację, hakerzy byli już na tym blogu nie raz, jednak seria nadal będzie trwać. W końcu nie wiadomo kiedy przyjdzie tu nowy czytelnik  który zaczyna grę. Dobrze, dzisiaj pokażę wam nową serię, w której omówimy rzeczy na msp i co by się stało gdyby ich nie było. Zacznijmy!

Co by było gdyby... powróciło by stare msp?
Pewnie nie raz, widzieliście na forum tematy o przywróceniu starego msp. W końcu każdy chciałby poznać przeszłość msp na własne oczy? Ale co by się stało gdyby tak nagle, stare msp powróciło? Po pierwsze, na pewno zabrakło by Pixi Star, ponieważ została ona stworzona 2015 roku. Po drugie, nie było by magazynu Fame, Design Studio, skarbonki Vip lub oczywiście 10 sekundówek. Po trzecie, powróciły by unikaty, roślinki, stare zwierzaki, usunięte animację i postacie takie jak Samanta (lub Samantha). Po czwarte, kolor z różowego, mógł zostać kolorem żółto-czarno-białym. No i po piąte, strasznie spamiło by dużo ludzi o przywróceniu nowego. Dobrze, omówiliśmy o rzeczach które nastąpiły by, a teraz opowiemy o spędzaniu czasu na msp.
Jestem sobie na msp, co robię pierwsze oczywiście idę zebrać rzeczy z Vip skarbonki! Ale przecież na starym msp nie ma skarbonki! No i skąd wezmę Fame? Już wiem pójdę do magazynu Fame! Ale tego w starym msp nie było. Mam około 800 starcoinsów! Mogę kupić tego zwierzaka za 750! Ale na starym msp nie ma zwierzaków za tyle kasy. Już wiem jak dostać Fame! Pooglądam 10 sekundówki! Ale ich już nie ma... To jak zdobędę Fame... Już wiem! Kupię Vipa Star! Ale... przecież już nie ma pakietów Vip. Dlaczego? Muszę spamić na forum żeby przywrócili stare msp.
Przedstawiłam wam  ośmiolatka (nie urażam jednak ośmiolatków) który tęskni powrotem za msp. Może to głupie, ale pewnie niektórzy (takie osoby które grają od niedawna lub roku) robili by to samo. Podsumowanie: Stare msp po pewnym czasie by się znudziło i wszyscy (no może nie wszyscy) wypełniali by forum, co po pewnym stało by się nie do przeżycia.

Dziękuję za przeczytanie posta. Coś mnie gryzie, lecz chyba to, że jest (wydaję mi się) dużo powtórzeń, lecz naprawdę musiałam, innego słowa nie mogłam znaleźć. Dobrze, mam nadzieję, że spodoba się seria i zrozumieliście mą gadanine  wybaczycie za błędy. Post pojawi się prawdopodobnie w środę lub jutro. Miłego Dnia ;)

1 komentarz:

Przed skomentowaniem zapoznaj się z regulaminem, znajdującym się po prawej stronie bloga (jeżeli jesteś na telefonie, przewiń w dół i kliknij "wyświetl wersję na komputer" gdyż w wersji mobilnej jest niedostępny).

Jeśli masz zamiar napisać coś głupiego, to radzę się zastanowić. ;)