poniedziałek, 8 sierpnia 2016

✯ Zalety i Wady kupna Vip ✯

Witam serdecznie! ✯

Wróciłam już z obozu sportowego. Wracam więc z częstymi postami. Dziś z racji, iż zakupiłam za wyprzedaży Vip'a, przedstawię zalety i wady kupna tego członkostwa. Mam nadzieję, że spodoba Was się tego typu notka - bo chciałabym tworzyć więcej takich notek, skupiających się bardziej na tekście, niż obrazkach. Zapraszam do czytania!


Vip to członkostwo premium. Daje wiele możliwości, można robić wiele rzeczy, jakie nie są dostępne dla zwykłych graczy. Plakietkę można kupić, wymienić na nią punkty na stronie 'Dogry' bądź wygrać w konkursie organizowanym przez moderatorów, czasem też jakiegoś Youtube'ra. Istnieją 3 rodzaje - zwykły, Elite oraz Star. Dzięki niemu możemy kupować ubrania, dekoracje, tła i animacje oznaczone na żółto, wchodzić do chatroomu przeznaczonego na Vip'ów, tworzyć własne kluby, pisać na kolorowo w statusach. To nie wszystkie unikalne możliwości.

Jakie są zalety kupna tej plakietki?

✯ Mamy więcej możliwości.

✯ Możemy otwierać świnkę-skarbonkę, w której gromadzą się punkty i pieniążki.

✯ Zarabiamy więcej gwiazdek.

✯ Za kupno dostajemy jednorazowy, wielki bonus - w zależności od ceny plakietki odpowiednią ilość diamentów i pieniążków.

✯ Codziennie dostajemy też niewielki bonus - przy zwykłym członkostwie jest to bodajże 15 starcoins, w przypadku Elite - 1 diament i 20 pieniążków, a dzięki najdroższym Vip'ie codziennie otrzymujemy 2 diamenty i 40 starcoins, co jest ogromną nagrodą!

✯ Vip'y mogą dawać więcej autografów w ciągu godziny.

✯ Jeśli zakupimy członkostwo na łącznie 90 dni otrzymamy plakietkę Jury, a jeśli łącznie będziemy mieć status przez 180 dni, otrzymamy błyszczący znaczek Judge. 

✯ Osoby z Vip'ami mogą mieć więcej znajomych i zazwyczaj nie doskwiera im tzw. limit.

Niestety są też wady. Jakie?

✯ Po kupnie więcej osób będzie wymuszać od was na przykład prezenty, pytać specjalne pozdrowienie.

✯ Więcej osób chce Was oszukać, zabrać konto podstępem.

✯ Po kupnie dostajemy mnóstwo pieniędzy, także wiele osób od razu wydaje kasę, podczas gdy sami zarobimy to ciężką pracą - mamy do tego większy szacunek. Z góry mówię, nie dotyczy to wszystkich. Niby dostanie takiej ilości pieniążków jest bardzo fajne, ale jednak czasem wiele osób ponosi, przepuszczają wszystko i później żałują.

✯ Często jesteśmy zapraszani do znajomych jedynie dla korzyści, gdyż takiej osobie może się przecież trafić jakieś pozderko, prezencik?


Jak widać wypisałam mniej wad. Według mnie Vip jest fajny, chociaż mógłby być odrobinkę tańszy.
Dziękuję za przeczytanie, zapraszam do komentowania. Cześć!

Tori ✯

6 komentarzy:

 1. Spoko post. Ja mam na rok i trochę żałuję że moi rodzice wydali pieniądze na pikselowe ubrania :/ I skoro są juz takie wysokie ceny to niech dadzą więcej kasy i diamentów. Na przerwach rok 500 K albo milion 😁

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję vip-a 😳 Ja nie miałam nigdy vip-a 😕😦😣😟😳😵😢😭

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy nie widziałam takiego posta, naprawdę kreatywny kappa

  OdpowiedzUsuń
 4. Te minusy można by było streścić w jeden punkt

  OdpowiedzUsuń
 5. Te minusy można by było streścić w jeden punkt

  OdpowiedzUsuń

Przed skomentowaniem zapoznaj się z regulaminem, znajdującym się po prawej stronie bloga (jeżeli jesteś na telefonie, przewiń w dół i kliknij "wyświetl wersję na komputer" gdyż w wersji mobilnej jest niedostępny).

Jeśli masz zamiar napisać coś głupiego, to radzę się zastanowić. ;)