piątek, 22 lipca 2016

Nowości na MovieStarPlanet + Wyjazd.

Witam serdecznie.

Z tej strony Tori. Powrócił już do mnie internet, więc wracam z nową energią! Co prawda w niedzielę wyjeżdżam na dwa tygodnie, ale spokojnie - pod moją nieobecność będzie pojawiała się mini seria, wszystkie notki napiszę przed wyjazdem i ustawię na automatyczną publikację. W każdym 'odcinku' będzie jedno logo i jedna stylizacja, pasująca do obrazka. A dziś zaprezentuję nowości na MovieStarPlanet, mam nadzieję, że się spodobają. Zapraszam do czytania!

Wyprzedaż - Star Games


Jak widać zawitała do nas nowa, letnia wyprzedaż. Co roku pojawia się takowa. Lubię ten czas, kiedy możemy z niej w pełni korzystać. Na czym polega? Każdą z ofert Star Vip możemy zakupić w cenie normalnego Vip. Przy członkostwie na miesiąc najlepsza oferta jest przeceniona niemal o 50%, czyli bardzo dużo. Znaczek wyprzedaży jest bardzo ładny - wygląda jak medal. Jest złoty, a jego ozdobą jest znicz znajdujący się w górnej części. Bardzo kojarzy mi się to w Igrzyskami Olimpijskimi, myślę, że to zamierzony efekt. Na medalu widnieje wyryty napis 'Star games', oraz kilka gwiazdek. Na tym dziele znajduje się jakby 'naklejony', różowy napis głoszący 'Wyprzedaż'. Tło oferty to kilka boisk i bieżnia. Wyprzedaż podoba mi się, jest przydatna i ładna - nie ma w niej różu, nie licząc jednego napisu, co jest chyba sukcesem, i powodem do dumy zarazem.

Wydarzenie Wakacyjne - Star Games


Kolejną nowością jest wydarzenie, zorganizowane na tegoroczne lato. Również zostało zainspirowane Igrzyskami. Na niebieskim kole, ze złotymi krawędziami, został umieszczony zielony napis, z żółtymi konturami. Niżej zostały umieszczone gwiazdki - jest ich pięć i każda symbolizuje inny kontynent - tak jak koła Olimpijskie. Niżej umieszczono żółty napis 'Wkrótce' z dwoma wykrzyknikami. Ma delikatny, ciemnozielony cień.
Nie będę pokazywała plakatu, bo jest inspirowany bardziej Brazylią, niż tegorocznymi Igrzyskami.

*

Mam nadzieję, że spodobał Wam się post. Wiem, nie wyszedł najdłuższy.. ale chciałam,, by już dziś się coś pojawiło. Następne notki pojawią się wkrótce, więc czekajcie!

~ Tori


8 komentarzy:

Przed skomentowaniem zapoznaj się z regulaminem, znajdującym się po prawej stronie bloga (jeżeli jesteś na telefonie, przewiń w dół i kliknij "wyświetl wersję na komputer" gdyż w wersji mobilnej jest niedostępny).

Jeśli masz zamiar napisać coś głupiego, to radzę się zastanowić. ;)