środa, 29 czerwca 2016

Tajemnice MSP!

Hej, hej!
Z tej strony Nate!
Dzisiejszy post będzie troszkę na luzie i z humorem, także nie bierzcie niczego na poważnie! Są wakacje, a więc czas relaksu, więc chyba nie zaszkodzi mała dawka humoru?
O co konkretniej będzie chodziło? Będę tutaj rozwiązywała tajemnice moviestarplanet od tej śmiesznej strony.
Bez zbędnego przedłużania zacznijmy!

,,Dlaczego osoby z niskimi levelami piszą na statusie ,,Jestem czadowa'', ,,Jestem cool'' itd.?''
Otóż dzisiaj wam to wyjaśnię. Jak wiecie osoby z levelem 0-6 dopiero się rodzą. Powstają one z F.A.M.E*, czyli tajnej instytucji przejmującej kontrolę nad mózgami nowo narodzonych.
Oto jak przebiega proces ich rozwoju:
Level 0 Tutaj z małych jajeczek -początkowo służących do rozmnażania boonie- wykluwają się nagie postury przypominające człowieka. Są one plastikowe. W tym etapie do mózgów są im wstrzykiwane geny odpowiadające za: totalne odmóżdżenie, botoks, daltonizm. Takie moviestar nie używają swojego mózgu, od najmłodszych lat swojej kariery wstrzykują sobie botoks, oraz nie odróżniają kolorów. Wykonują posłusznie zadania, które zleciła im firma F.A.M.E. Robią to nałogowo.
Level 1-6 Moviestar nadal robią zadania dla tajnej grupy. Uczą się między innymi oglądania filmów na youtube, które są denne i jeszcze bardziej odmóżdżają te postury. Komunikacja polega na tym, że stoją w chacie dwie godziny bez żadnego ruchu. Czekają, aż do chatu wejdzie jakiś większy level, którego zaproszą do znajomych, aby zacząć kontrolować jego umysł.

Ta wygląda właśnie cały proces, który przechodzą nowe moviestar. I teraz w końcu rozwiązanie tajemnicy w nagłówku. W związku z tym, że tajna grupa F.A.M.E przejmuje kontrolę nad mózgami nowo narodzonych są one zmuszone do pisania takich, oto statusów. Mają one na celu zamydlić oczy większym levelą, a w końcu wyniszczyć ich umysł. Niektóre postacie 7+ padły ofiarą odmużdżenia, ale na szczęście większość z nich została przy swoim zdrowym trybie.
Oto cała tajemnica wyjaśniona. Strzeżcie się grupy F.A.M.E!
*F.A.M.E - Jest to grupa polegająca tylko na zbieraniu fame poprzez zabieranie umysłów nowo narodzonym postacią z plastiku.

,,Kim są trolle na forum?''
Jest to już bardziej skomplikowana kwestia, także musicie się skupić, aby wszystko dokładnie zrozumieć.
Trolle to postacie pochodzące z ciemnej części MovieStarPlanet. Jest to dokładnie planeta o nazwie BlackPlanet. Podczas jednej z rewolucji w 2014 roku te osobniki zaczęły przedostawać się przez barierę do naszej planety. Zaczęto ich zauważać stopniowo na forum -tam gdzie obecnie się rozmnażają- robiących dziwne posty, w których trollowali i okłamywali inne postacie. Jaki był i wciąż jest ich cel? Pozbawić normalności i przemienić w złośliwe trolle jak największą część populacji naszej planety.
Zauważyliście, że takie osobniki przebierają się czasami w dziwne/irytujące stroje? W takim razie spotkaliście nadzwyczajny okaz trolli. Jest to dokładnie gatunek o nazwie...właśnie! Jest anonimowy i tajemniczy. Wiadomo tylko tyle, że te osobniki są jeszcze bardziej wkurzające i natrętne, niż pospolite trolle i podobno roznoszą chorobę zwaną ,,AHA.''. W sekrecie muszę powiedzieć, że ich tajną bronią jest tzw. kropka nienawiści.
Tylko tyle wiadomo na ich temat, więc wybaczcie, że nic więcej nie mogę wam powiedzieć.

,,Stare msp...''
Dla, niektórych zostaje to jeszcze tajemnicą, a niektórzy po prostu nie wiedzą czy kiedyś powróci to...coś. Postaram wam się wyjaśnić co to ,,Stare msp'', oraz skąd się wzięło i czy kiedyś powróci.
Więc to zaczęło się jeszcze na początku naszej planety. Było wtedy ciemno, ponuro, no może były przejawy kolorów, ale niewielkie. I nagle z niczego przybyła królowa BETA, która zamieściła swój inicjał na górze każdych miast. Zmieniła całą planetę i wreszcie przybyło więcej kolorów. Jakieś kilkadziesiąt miliardów lat później nastąpiła rewolucja i już w ogóle nie można było zobaczyć czerni - tylko nieliczni śmiałkowie zgodzili się poszukać koloru czarnego, lecz nie przyniosło to rezultatów. Królowa BETA zmarła, a na jej miejsce trafiła królowa, która nie miała imienia. Niby anonimowa, a jednak znana. Było czarno, różowo (w niewielkich zakątkach planety), ale i przyjaźnie. Do sklepów trafiło dużo ciuchów, które moviestar mogły sobie kupować za starcoinsy. I nagle coś prysło, wszystko zaczęło się zmieniać. Zła królowa Pixi Star wycofała większość super ciuchów, które stały się unikatami, zmieniła całe moviestar na róż i fiolet. Wtedy to właśnie trolle wydostały się ze swojej planety.
Stare msp powróci kiedyś, kiedy wszystko zacznie się niszczyć. Nastąpi koniec planety, koniec wszystkiego.


Ogólnie mam nadzieję, że taki króciutki post z moimi historiami wam się spodoba. Wiem, mam trochę ''nasrane'' w głowie, ale coż...
Teraz się z wami żegnam - do następnego posta, pa! :D
~M a j u $ k a
~Nate12 komentarzy:

 1. Fajny post! Organizacja F.A.M.E mnie rozwaliła! xDDD
  ~Kelsey
  ~Mirabelka 23
  NieZnaszMnie

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny post! Organizacja F.A.M.E mnie rozwaliła! xDDD
  ~Kelsey
  ~Mirabelka 23
  NieZnaszMnie

  OdpowiedzUsuń
 3. Super post! Mam przez Ciebie (bardzo) dobry humor! xD
  I gupaffke xD Idę zarazić moją naj :"D Sory, kom z dpy :"D
  NAPISAŁA ZŁA KRÓLOWA: PIXI STAR
  ~PIXI STAR
  Tak naprawdę:
  ~Milena111250 ❤

  OdpowiedzUsuń
 4. Cha, cha xDDDDDDDD

  Fajny post i wgle

  OdpowiedzUsuń
 5. Heh XD Organizacja "F.A.M.E" XD Wyje XD Piszesz najlepsze posty :3

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Przed skomentowaniem zapoznaj się z regulaminem, znajdującym się po prawej stronie bloga (jeżeli jesteś na telefonie, przewiń w dół i kliknij "wyświetl wersję na komputer" gdyż w wersji mobilnej jest niedostępny).

Jeśli masz zamiar napisać coś głupiego, to radzę się zastanowić. ;)