sobota, 11 czerwca 2016

Euro 2016-Looki

Ahoy!
Z tej strony Olga, już na komputerze.
Na dzisiejszy post uszykowałam stroje na Euro 2016.
O co dokładniej chodzi?
Wyszukuję w internecie spis reprezentacji, które biorą udział w Europejskich Mistrzostwach piłki nożnej 2016. Wybieram kilka państw i robię stylizacje w barwach flagi danego
Krótki opis:
Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2016 (fr. Championnat d’Europe UEFA de football 2016), oficjalnie UEFA Euro 2016 – XV edycja turnieju finałowego piłkarskich mistrzostw Europy, organizowanego przez UEFA – od 10 czerwca do 10 lipca – we Francji. W imprezie po raz pierwszy biorą udział aż 24 reprezentacje, bowiem propozycję rywalizacji z 24 uczestnikami jednomyślnie zaaprobowały wszystkie 53 krajowe związki piłkarskie w Europie.

Stylizacja 1:


 Moviestar jest ubrana w białą bluzkę na długi rękaw z czerwono-niebieskimi wzorami. Dwu kolorowy nadruk od góry jest czerwony, stopniowo robi się granatowy. W podobnym przypadku są szorty. Są one białe, mają taki sam wzór, tak jak sweter/bluzka na długi rękaw.
Nadruk jest czerwony, następnie zmienia barwę na niebieski na samym końcu znów przybiera krwistą barwę. Buty są w kolorze czerwonym, sznurówki oraz nić są koloru granatowego, zaś podeszwy są koloru śnieżnego. Na głowie ma różany  wianek w kolorze flagi Francji. Jej włosy są długie i mają kolor ciemnego blondu.

Kosz z zakupami:Paleta:


Stylizacja 2:
 Moviestar jest ubrana w krótką, białą bluzkę na ramiączka w czerwone róże. Spodnie są identycznego wzoru co bluzka. Na spodniach nosi czerwoną bluzę. Buty ma biało-czerwone. Na głowie ma białą czapkę z czerwonym uśmieszkiem. Włosy ma spięte w kucyk koloru ciemnego blondu


Kosz z zakupami:

 Paleta:
Przepraszam, że drugi opis jest krótki, ale musiałam szybko napisać go.
Mam nadzieję, że się podoba.

Adieu!
~Misia

3 komentarze:

  1. Fajny post. Szczególnie ładny pierwszy post.

    OdpowiedzUsuń
  2. Spk post 👍
    Pierwszy look jest moim zdaniem ładniejszy xd
    Masz śliczna ms c:

    OdpowiedzUsuń

Przed skomentowaniem zapoznaj się z regulaminem, znajdującym się po prawej stronie bloga (jeżeli jesteś na telefonie, przewiń w dół i kliknij "wyświetl wersję na komputer" gdyż w wersji mobilnej jest niedostępny).

Jeśli masz zamiar napisać coś głupiego, to radzę się zastanowić. ;)