piątek, 12 lutego 2016

(2) Motywowo - Red Valentine.

Hej, hej!
Z tej strony podekscytowana, a jednocześnie zasmucona Nate. Dlaczego podekscytowana? Albowiem przed chwilką (dla was wczoraj) opublikowałam wyniki konkursu na logo walentynkowe. Cieszę się, że tyle osób wzięło udział w tym konkursiku. Na pewno będzie więcej takich z różnych dziedzin, bo przecież człowiek nie jest, aż tak zdolny żeby wszystko potrafił zrobić.
W takim razie, dlaczego zasmucona? Jak wiecie nie każdy mógł wygrać. Z pośród 29 osób/lóg musiałam wybrać tylko sześć najlepszych. Przykro mi.
Ale przechodząc do tematu tego posta. W pierwszej części ,,Motywowo'' oceniłam każdą rzecz osobno. Postanowiłam tego nie robić, iż po pierwsze nie mogę co czwartek cztery godziny pisać notki, a po drugie chciałabym, abyście zobaczyli również animacje, przedmioty, tła, itd., a nie same ciuchy. Od dzisiaj będzie wyglądało to inaczej, ale nie będę wam tłumaczyła, ponieważ dowiecie się tego w dalszej części notki. Czyli mówiąc w skrócie ,,wszystko wyjdzie w trakcie''.
Na moviestarplanet dużo osób pytało mnie się kiedy następny konkurs. Otóż nie mogę ciągle zasypywać was konkursami, to nie moralne. Robię niepotrzebny spam. Możliwe, że zrobię coś takiego na Wielkanoc, ale nie jestem pewna. Zobaczę. Jeżeli ktoś na tym blogu zdecyduje się zrobić tak, owy to naturalnie, że go nie zrealizuję, bo przecież nie jestem tu sama i inny, także chcą się wykazać.
Dobra, za dużo gadam! Zacznijmy.

~Obrazek promujący~
Jak sama nazwa kategorii mówi jest to obrazek promujący nowy motyw. Klikając na niego możemy bezpośrednio przejść do sklepu bez zbędnego fatygowania się. Ja nie korzystam z tego rozwiązania, lecz sama nie wiem, dlaczego. Dobra, czas go opisać! Zacznę od tej kwadratowej podłogi, która naturalnie jest na dole. Jak już przed chwilką wspomniałam jest ona kwadratowa. Jej płytki są koloru brązowo-białego. Interesujące połączenie. Na podłodze unosi się nazwa aktualnego motywu, czyli ,,Red Valentine'' co znaczy ,,Czerwone Walentynki''. Całkiem spoko ten tytuł, ale mogli dać bardziej kreatywną nazwę. Oczywiście napis jest czerwony. Tło za nim ma kolor różowy, a kwiatek na tle jest czerwono-zielony. Serce obok napisu ma kolor czerwono-biały. Wokół latają różowe serduszka. Nad napisem stoi - widocznie - młoda, czarnoskóra kobieta. Ma ona blond-białe włosy, oraz kolczyki wbite do przekłutych uszu. Na dole ma ciemną, aczkolwiek różową marynarkę. Jej dół pokrywa biała spódniczka w (tak myślę) czerwone, małe kropki. Ma ona założone oczywiście dość czerwone buty, które są bardzo dziwne. Jej makijaż to standardowo pomalowane usta jakąś jasno-ciemną-różową (?) szminką. Trzyma ona siatkę i prawdopodobnie poluje na chłopaków. Jeśli już mowa o jakiś chłopakach to spójrzcie na tego blondaska z wygolonymi bokami, który trzyma bukiet składający się z zielonych liści i czterech, czerwonych róż. Ma on czerwoną marynarkę z białą bluzką w czarne wzory i czerwone serce. Na dole do kompletu ma na sonie czerwone - jak ja to nazywam - dżentelmeńskie spodnie. Oczywiście jego nogi zajmują czarne buty. Na samym tyle tej pięknie przystrojonej sali znajduje się dwuosobowy stolik, który zajęła jakaś para moviestars. Dziewczyna ma duży, obszerny, szary kapelusz, który znajduje się na jej różowych włosach spiętych w nienaturalnego warkocza. Ma, także czerwoną marynarkę i czerwone spodnie. Pod, ową marynarką znajduje się dodatkowo czarna podkoszulka. Chłopak jest animacją - ;') - ubraną w czarny garnitur. Stół, do którego zasiada moviestar jest czerwony, zresztą tak samo jak krzesła do niego dołączone.
W tle znajdują się złote schody prowadzące do jakiegoś pomieszczenia w kształcie różowego serca z, również złoto ,,obróbką''. Na samej górze z lewej strony są czerwone zasłony z dodatkiem złotego, oraz - całkiem pod nimi - białe liście w złotej, wielkiej wazie. Obrazek promujący wygląda super, lecz według mnie jest stroszę chaotyczny.
~Odzież damska~
Tak prezentuje się pierwsza strona damskich ciuszków. Ceny górują tutaj od 450 starcoinsów do 1100 starcoinsów, oraz od 6 diamentów do ośmiu diamentów. Jak sami widzicie nie jest zbyt drogo, ale nie ma też co narzekać, bo jeszcze graficy się wkurzą i oleją tą pracę raz na zawsze. Kolorystyka tutaj w większości nie jest - o dziwo - czerwona, lecz chyba biała. Piękne rzeczy, ale jak już mówiłam ciut za drogie.
Druga strona wygląda już inaczej i góruje tutaj kolor czerwony. Ceny rosną od 300 starcoinsów do 1600 starcoinsów. Jest tylko jedna rzecz za diamenty, czyli te rude włosy z ciemno-szarym kapeluszem, który opisywałam w obrazku promującym. Wszystkie ciuchy tutaj są w miarę w porządku.
Tutaj urzekła mnie jedna rzecz. Usta na policzek! Pamiętam je za czasów starszego, jak i nowszego msp. Wtedy to były czasy...Moviestar tylko z tym chodziły na swoich policzkach. Ale przejdźmy do rzeczy. Ciuchy rosną cenowo od 325 starcoinsów, aż po 1200 starcoinsów. Brak odzieży za diamenty. Górujący tutaj kolor to chyba złoty, oraz czerwony, ale raczej ta pierwsza opcja.

To, by było już na tyle, jeżeli chodzi o damską/żeńską/babską/kobiecą/dziewczęcą/etc. część garderoby. Podsumowując, wszystko jest w miarę ładne, ale równocześnie drogie. Gdyby zniżyli ceny, niektórych rzeczy chociaż o 10 % to byłabym zadowolona.

~Odzież męska~
Tak prezentuje się pierwsza strona. Ogólnie chłopcy mają tylko dwie strony, a ich ciuchy są lepszej jakości. Ceny górują od 350 starcoinsów do 975 starcoinsów, oraz od 6 diamentów do 7 diamentów. Dominującym kolorem jest tutaj zdecydowanie czerwony w różnych odcieniach i barwach. Te włosy połączone z brodą i wąsem najbardziej mnie urzekły.
Tutaj jak widzicie mamy tego samego, różowego całuska na policzek co u płci pięknej/u płci żeńskiej. Ceny rosną od 325 starcoinsów do 750 starcoinsów. Tutaj nie ma żadnych ciuszków za diamenty. Górującym kolorem jest oczywiście czerwień, bo jakby mogło być inaczej.


~Animacje~
Animacje, animacje! To moja filmowa część sklepu. Jak widzicie dodali bardzo ładne animacje. Z tego co zaobserwowałam są tutaj dwie, a jednak różne animki. Pierwszą jest siadanie do stołu z dziewczyną - dla płci męskiej -, natomiast drugą siadanie do stołu z chłopakiem - dla płci pięknej. Pomysłowo, pomysłowo, ale jednak nienawidzę sztucznych, nie!, sztuczniejszych postaci dodawanych do takich, oto animacji. Cena rośnie od 550 starcoinsów do 800 starcoinsów. Jest tylko jedna animacja za diamenty co mnie bardzo cieszy.

~Przedmioty~
Tutaj zaczyna się coś co bardzo lubię. Otóż kto czyta moje posty od samego początku na Emily, ten wie, że uwielbiam urządzać pokoje. Mamy tutaj typowo Walentynkowe przedmioty, oraz mamy tutaj nawet motyw ślubny (łuk weselny). Jest tylko jedna rzecz za diamenty, a mianowicie ich liczba wynosi - trzy. Uwielbiam tego typu ozdoby.

~Tła~
Jest tylko jedno tło warte 550 starcoinsów. Niby jest podobne do tego z obrazka promującego, ale jednak jest inne. Podłoga jest tak samo brązowo-biała. Różni się sam środek tego, oto tła. Podium jest złote. Drzwi za nim, również są tego samego koloru. Reszta rzeczy jest taka sama. Wiem, krótki, nie złożony opis, ale nie chcę powtarzać jednego i tego samego. Ogólnie jest piękne! Kupuje!

To już, by było na tyle. Mam nadzieję, że post okaże się być dla was fajny. Piszcie swoje opinie w komentarzach!
Pa!
Dobranoc!
Dzień dobry!
~M a j u $ k a
~Nate
Loga zwycięzców oczywiście *-*


9 komentarzy:

 1. Fajny post, tylko gdy opisywalas trzecia strone damskich ubran napisalas, że ceny rosna od 325 sc do 1000 sc, a tam jeszcze jest sukienka za 1200 ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super *zaraz się udusze* post *głupi kaszel*

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny post!
  ~ jowitka_1000

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny post. c: Mi konkurs tak średnio przypadł do gustu z ubrań, ale tło jest niesamowite!

  ~ Emi Caffe/Emka ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Genialny posteł! c;


  Konkurs na redaktora! -->msp-razem-z-agnes.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajny post! Cudowne to tło. *u*

  OdpowiedzUsuń

Przed skomentowaniem zapoznaj regulamin znajdujący się po prawej stronie bloga (jeżeli jesteś na telefonie, przewiń w dół i kliknij "wyświetl wersję na komputer", gdyż w wersji mobilnej jest niedostępny).

Jeśli masz zamiar napisać coś głupiego, to radzę się zastanowić. ;)