piątek, 15 stycznia 2016

NOWOŚĆ!

Hej, hej!
Po tym całym incydencie z usuwaniem i przerabianiem postów jestem totalnie wykończona. Na prawdę zawsze się staram, aby post był długi, dopracowany i przede wszystkim ciekawy, a nagle przychodzi sobie jakaś osoba i wszystko usuwa. To nie jest miłe. Nie tylko ja padłam ofiarą tego nie śmiesznego ,,żartu'', który przeradza się powoli w katastrofę blogową. Szczerze to z tym postem muszę się sprężać, aby nikt nie zdołał mi go spie...zniszczyć. Liczę na waszą wyrozumiałość w tej sprawie i, że nie poleci na mnie sryliard hejtów na temat posta pisanego na szybko. Niestety, ale sytuacja mnie do tego zmusiła, jednakże postaram się zrobić to jak najlepiej. 
Jak wiecie dzisiaj miała pojawić się kolejna odsłona mojej mini-serii ,,Zakładka - look!'', lecz z wiadomych przyczyn się nie pojawiła. Postanowiłam, iż przełożę to na inny dzień, a dzisiaj zajmę się głównie nowością na moviestarplanet.
O co, więc chodzi? Przed chwilką weszłam sobie na naszą różowiutką planetę i spostrzegłam ten, oto obrazek w nowościach:

Postaram się jakoś odwołać do tego obrazka i na podstawie swoich myśli stworzyć idealny opis. Moje spostrzeżenia i intencję zapiszę jako odpowiedzi na pytania, dla urozmaicenia notki. Mam nadzieję, że taka forma przypadnie Wam do gustu i nie będziecie narzekać.

Co przedstawia powyższy obrazek?
Obrazek przedstawiony powyżej przedstawia dwóch strażników, którzy zapewne chronią moviestarplanet. Wydaje mi się, iż jest to wizja moderatorów broniących czarnych zakątków planety. W tle widzimy morze (lub inne życiodajny zbiornik wody), wodospad, oraz wyspę na, której rosną, bodajże palmy, lecz nie jestem w stu procentach pewna. Obok naszej pani moderator w tych pięknych okularkach jest jakiś metalowy zbiornik z kwasem. Nasi kochani moderatorzy wypowiadają pewne zdanie do, którego przejdziemy potem.

Jak wyglądają moderatorzy ukazani na obrazku?
Zacznę od moderatorki, która stoi z naszej lewej strony. Ma ona brzydkie, aczkolwiek eleganckie blond włosy spięte w niedługiego kucyka. Zawsze uważałam, że te włosy są zbyt ulizane, lecz tutaj nie wyglądają najgorzej. Nasza postać jak na prawdziwą moderatorkę przystało ma swoje tajne okulary z czarnymi szkiełkami i szarymi oprawkami. Wygląda to dosyć dziwnie, lecz chyba tak powinno to wyglądać. Najbardziej podobają mi się usta tej dziewczyny. Są dziewczęce, różowe, a może nawet i malinowe. Piękne, za to o brwiach nie mogę powiedzieć tego samego. Są one totalnie innego koloru, niż włosy co burzy całą ,,konstrukcję''. Teraz zajmijmy się jej ubiorem. Moderatorka nosi ciemną, szarą marynarkę pod, którą widnieje biała koszula, o którą zawinięty jest szary krawacik. Wygląda to zwyczajnie. Oczywiście nasza postać ma plakietkę oznaczającą, iż jest ona moderatorem. Niestety dół nie został ukazany, lecz myślę, iż była to jakaś ciasnawa spódniczka opinająca się na jej szczupłych nogach. 
Ciemnoskóry moderator ma charakterystyczne czarne afro i długie, opadające wąsiska tego samego koloru. Ponadto da się zauważyć tutaj brodę, która ,,niby'' łączy się z wąsami. Z tego co wiem to nie ma czegoś takiego u chłopaków, więc sądzę, iż jest to unikat (mogę się mylić). Daję mu duży plus za brwi tego samego koloru co włosy. Pan moderator nosi takie samo wdzianko co pani moderatorka - białą koszulę z marynarką na niej. W przypadku tej postaci możemy idealnie dostrzec czarniutkie spodnie, które poszerzają naszego pana, lecz wygląda to bardzo dobrze. 

Jak wygląda tło za moderatorami?
Otóż znaczącym elementem pierwszego planu jest metalowy zbiornik z jakimś zielonym kwasem. Ponadto na zbiorniku możemy dostrzec brud, coś w rodzaju brudnej, starej wody. Nie wiem co to ma do rzeczy, chociaż wymyśliłam ciekawą teorię.
Uwaga tutaj będzie moja głupia teoria, nie polecam, aczkolwiek zachęcam.
Dawno, dawno temu, za siedmioma lasami, za siedmioma górami i rzekami żyło sobie pewne małżeństwo. Od razu po swojej wymarzonej podróży poślubnej postanowili zostać moderatorami. Po długich poszukiwaniach nie znaleźli odpowiedniej pracy, więc zostali skazani na moderowanie gry. Nie była to zwykła gra, bowiem kiedy ktoś zagłębił się w jej mroczną tajemnicę mógł zginąć. Małżeństwo niechętnie zgodziło się pracować jako moderatorzy różowej planetki moviestarplanet. 
Pewnego deszczowego dnia pani moderator postanowiła pooglądać filmy użytkowników w celu sprawdzenia ich zawartości i poprawności moralnej. Nagle natknęła się na film, w którym była przedstawiona czarna zmora, która zaczęła używać wulgaryzmów. Oczywiście kobieta kliknęła ,,Zablokuj na 7 dni/zień i 3 godzin/y'', lecz wyskoczył jej komunikat ,,Nie można zablokować tego użytkownika''. Moderatorka szybko spojrzała na profil tajemniczego użytkownika i z przerażeniem odkryła, iż jest to nikt inny jak ,,Deleted User''. Co się później wydarzyło? Pani została wciągnięta przez grę do środka użytkownika i stała się z nim jednością.
Od tej pory pani moderator próbując odszukać swojego męża błąka się po zakątkach msp blokując nieodpowiednie filmy. Kto jej w tym przeszkodzi - zostanie oblany kwasem.

MMusialam. Wybaczcie. Dobrze przejdę może do dalszego opisywania tego zacnego tła. No, więc jak wspomniałam wczesniej znajduje się tutaj morze, które niesie ze sobą wiele fal. Uważam, że wygląda tutaj nawet okej. Zostając przy wodzie...możemy ujrzeć tutaj piękny wodospad spływajacy w dół do morza. Podoba mi się. Jest on naokoło zastawiony dużymi kamieniami. Po środku tego zbiornika wodnego jakim jest morze widnieje mała, aczkolwiek wysoka wyspa, na której rosną palmy. Nic ciekawego, tak sądzę. W tle zdołałam uchwycić przelatujacy helikopter, który jest w miarę przyzwoity. Oczywiście w lewym, górnym rogu widnieje żółta, bądź też złota plakietka moderatora.

Co ma na celu przekazać obrazek?
Obrazek ma na celu przekazać, aby nigdy nikomu nie podawać swojego hasła. Jest to dobry przekaz, ponieważ większa część użytkowników zapomina o tym ważnym fakcie.

To, by było już na tyle. Co myślicie o tej nowości? Dajcie znać w komentarzu! ;)

~~~~~WAŻNE~~~~~
Niech osoba, która robi te świństwa się przyzna, proszę. Miejcie serce :<
~~~~~~~~~~~~~~~

Dobranoc.
~M a j u $ k a
~Nate

18 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Dziękuję XDD
   Zauważyłam, że koniec posta został usunięty, ale poprawiłam ;)
   ~M a j u $ k a
   ~Nate

   Usuń
 2. Świetny post. :) Wow, ciekawa ta historia (raczej "teoria"). :o
  Ja też jestem totalnie wykończona tą sytuacją. :')

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)
   Hehe, teoria troszkę psycjo, ale dziękuję XDD
   Tak, ta sytuacja...
   Eh.
   ~M a j u $ k a
   ~Nate

   Usuń
 3. Fajny post, ciekawa ta twoja teoria c;

  PS. Na blogu skarpetkowe-msp.blogspot.com trwa konkurs na redaktora. Jeśli czujesz się na siłach, zgłoś się!
  Przepraszam za spam. :/

  OdpowiedzUsuń
 4. Taka ciekawostka. Znalazłam coś na support google, przeczytajcie sobie tobie...


  Wyświetlanie historii zmian w pliku

  1. Otwórz dokument, arkusz kalkulacyjny, prezentację lub rysunek. 2. Kliknij menu Plik > Pokaż historię zmian. 3. Kliknij sygnaturę czasową w prawym panelu, aby wyświetlić poprzednią wersję pliku. Pod sygnaturą zobaczysz też, kto edytował plik. Zmiany wprowadzone przez daną osobę oznaczone są kolorem, który wyświetla się obok jej nazwy. 4. Aby przewinąć listę zmian, użyj strzałek w prawym górnym rogu strony. Uwaga: dodany tekst zostanie wyróżniony innym kolorem. Tekst usunięty zostanie przekreślony.

  5. Jeśli chcesz przywrócić wersję, którą właśnie wyświetlasz, kliknij Przywróć tę wersję. 6. Aby powrócić do bieżącej wersji dokumentu, kliknij strzałkę wstecz w lewym górnym rogu.

  Przywrócenie dokumentu do poprzedniej wersji nie powoduje usunięcia żadnej z wersji pliku, przenosi tylko poprzednią wersję na najwyższą pozycję w historii zmian.

  Bardziej szczegółowe wyświetlanie zmian

  Zmiany są podzielone na krótkie okresy, aby łatwiej było zauważyć drobne różnice między poszczególnymi wersjami dokumentu. Jeśli chcesz zobaczyć więcej informacji, kliknij Pokaż więcej szczegółów w prawym dolnym rogu panelu historii zmian.

  Wyświetlanie nowych zmian w pliku

  Jeśli pracujesz nad dokumentem wspólnie z innymi osobami, po otwarciu pliku możesz zobaczyć nowe zmiany, które zostały wprowadzone przez Twoich współpracowników.

  1. Otwórz dokument. 2. Jeśli chcesz zobaczyć nowe zmiany, kliknij przycisk Pokaż nowe zmiany po prawej stronie menu „Pomoc”. Możesz też kliknąć menu Plik > Pokaż nowe zmiany. 3. Aby przewinąć listę zmian, użyj strzałek w prawym górnym rogu strony. Uwaga: dodany tekst będzie wyróżniony. Usunięty tekst będzie przekreślony.

  4. Aby skopiować dowolny dodany tekst, zaznacz go i kliknij prawym przyciskiem myszki, a następnie wybierz Kopiuj. Aby powrócić do bieżącego dokumentu, kliknij strzałkę wstecz w lewym górnym rogu.

  Aby zobaczyć historię zmian podczas wyświetlania nowych zmian, w prawym górnym rogu strony kliknij opcję Pokaż pełną historię.

  Uwaga: obecnie ta funkcja nie jest dostępna w arkuszach kalkulacyjnych ani prezentacjach.

  Nie można wyświetlić poprzedniej wersji pliku?

  Aby zaoszczędzić miejsce, kolejne wersje pliku mogą być czasami łączone. Może się tak zdarzyć z powodu odległej daty utworzenia pliku lub dużego zakresu niektórych zmian. Dowiedz się więcej na ten temat .

  Uwaga: użytkownicy, którzy mają uprawnienia do wyświetlania lub komentowania, nie mogą zobaczyć historii zmian, a jedynie nowe zmiany w pliku.

  Może dowiecie się, kto to był...
  /Meilla

  Ps. Nate świetny, dopracowany post! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przeczytajcie sobie to* :v

   Usuń
  2. Post, to tak jakby jak plik, który np. Zrobiliśmy w Wordzie c: Więc, raczej powinno się znaleźć tą osobę.

   Usuń
  3. Jeśli to poskutkuje, to jesteś wielka!
   .C

   Usuń
  4. Tu chodzi ewidentnie o plik na komputerze typu Word, itd. Z czego to wywnioskować? W instrukcji pisze, żeby wejść w menu i wykonać tam poszczególne opcje. Idąc na logike, oraz wiedząc, że nie ma takich opcji na bloggerze, wydaję mi się to logiczne, że to nie jest związane z tym wszystkim.

   Usuń
  5. Ja tam niewiem, ale mogło, to trochę pomóc w szukaniu tej osoby, aczkolwiek tak na 99% musi być coś takiego jak ta historia zmian. ;v

   Usuń
 5. Ok, w kilku miejscach przecinki sa niepotrzebne, popracuj nad tym

  OdpowiedzUsuń

Jeśli masz zamiar napisać coś głupiego, to radzę się zastanowić. ;)