piątek, 9 października 2015

Krótka informacja!

Cześć

Tak, dawno nie pisałam, ale weekend się zaczyna, więc z 2-3 posty opublikuję. Teraz krótka informacja. Przysyłajcie loga. Chętnych było z 10 osób, a do mnie doszły tylko dwie prace. Proszę przysyłajcie. Czas macie do jutra. Post z wynikami pojawi się w niedzielę.

Bayoo
- Selenne

9 komentarzy:

 1. Jeżeli piszesz krótkiego posta starają się nje robić powtórzeń ;)
  Czekam na kolejne notki!
  Florka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Informacje, informacje, informacje!
  Ile można...
  Mogłaś to dodać do zwykłego posta.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Szczerze Ci powiem że twoje notki są na poziomie bloga z 1000 wyświetleń a nie milionem -,- Radzę Ci dobrze: Wyjdź z tego bloga i znajdź jakiś inny, odpowiedni dla Ciebie. Powtarzasz się, a twoje posty są strasznie krótkie. Jak już chciałaś napisać informację, to mogłaś napisać normalnego DŁUGIEGO posta i tą jakże niezmiernie ważną i potrzebną innym d życia informację dodać na końcu. Poza tym niby twoja seria z podróbkami MS jest skopiowana od Patki -,- Odniosę się też do pozostałych postów... Zaraz... oprócz tych notek napisałaś tylko o plakietkach na MSP, czyli rzeczach o których wie każdy... Do tego ten post wyglądał jakbyś skopiowała go z netu. Niepoukładany, krótki, bez sensu. Nat popełniła błąd dodając Cię tu...
  A się rozpisałam xD
  ~Lukcia

  OdpowiedzUsuń

Przed skomentowaniem zapoznaj regulamin znajdujący się po prawej stronie bloga (jeżeli jesteś na telefonie, przewiń w dół i kliknij "wyświetl wersję na komputer", gdyż w wersji mobilnej jest niedostępny).

Jeśli masz zamiar napisać coś głupiego, to radzę się zastanowić. ;)