Muzyka

wtorek, 4 sierpnia 2015

Ciekawostki o hackerach. #2

Siemanko, z tej strony Marcia/Jeremy.

No więc przygotowałam dla Was dzisiaj dwa posty, jednak mam przeczucie, iż uda mi się opublikować tylko jeden z nich. No trudno, w takim razie drugi będzie jutro z rana, specjalnie nastawię sobie budzik na szóstą!

Jest to już drugi post z serii "Ciekawostki o hackerach". Za tydzień we wtorek będzie kolejny, a potem już kończymy z tą serią. Jednak nie martwcie się, albowiem mam niezliczoną ilość pomysłów na notki!

Nie przedłużając: zajmiemy się dziś dwoma hackerami. Będą to Blue Nose oraz P!zza.


Blue Nose to prawdopodobnie kolejny hacker z tzw. "zabawkowych", do których należą także The Clown i The Dolly. Ma przebranie niebieskiego smoka, a na jego twarzy widnieją krwawe dodatki. Tak jak wszyscy hackerzy z tego rodzaju w statusie pisze "The toys have come out to play".Drugim hackerem jest P!zza. Niektórzy mówią, że jest bardzo agresywna. Ma krwawe dodatki, które są jak dla mnie obrzydliwe. Ubrana jest w bluzkę z czarną twarzą...szkieleta? Zawsze ma animację wychodzenia zza grobu, a w statusie możemy ujrzeć napis "Beware".

I to by było na tyle. Przepraszam, że ostatnio robię takie zawieruszenie, nadrabiam posty, ignoruję własny grafik i w ogóle... Nie wyrabiam się. Ale bodajże od czwartku będzie już wszystko normalnie.
A więc widzimy się później lub jutro rano!
Pozdrawiam & miłego dnia.
~Marcia / Jeremy.


1 komentarz:

  1. Super post Marcia. c;
    Pozdrawiam serdecznie
    ~EmilyChan

    OdpowiedzUsuń

Jeśli masz zamiar napisać coś głupiego, to radzę się zastanowić. ;)