Muzyka

poniedziałek, 13 kwietnia 2015

Przepraszam + Forum

Cześć kochani!
Na początek - jak w nazwie - chciałam was przeprosić za moją 3-dniową przerwę w pisaniu tutaj. Niby codziennie miałam tyle ważnych spraw, a tak na prawdę to siedziałam i nic nie robiłam. Teraz wracam już do codziennego pisania :3. Dziś wyjątkowo post późno, bo jutro mam wycieczkę klasową i się szykowałam. No, dobra! Przejdźmy do tematu MSP.

Dawno nie było przeglądów forum. Więc postanowiłam zrobić przegląd forum. Wybiorę kilka tematów i ocenię czy są one spamem, przydadzą się kiedyś innym użytkownikom, czy można spędzić czas na rozrywce.
Zaczynajmy!

"OMG O.o"

To jest spam. Zaśmiecanie forum. W ogóle temat nie potrzebny. Jest to tylko zdobywanie komentarzy...
Pamiętam jak kiedyś przeglądałam forum i pod każdym tematem pisałam "Nie śmieć na forum, bo potem muszę sprzątać" xD

"Chomik Syryjski"

 
  Jest to bardziej coś w stylu "przydadzą się kiedyś innym użytkownikom". No, jak ktoś planuje kupić chomika syryjskiego, a nie wiem jaki ma mieć kołowrotek, to poszuka tego tematu na forum na MSP (Y). Raczej można by było zapytać na innych portalach, albo w zoologicznym?...

"Napisz KxOxZxA bez "x" ."To jest coś w stylu gry. Trzeba napisać słowo koza normalnie, wtedy otrzyma się 3 grafy. Może i nagroda jest prawdziwa? Jak wy myślicie?

To już wszystkie tematy. Wiem, że post jest krótki, nie spodoba się większości... Mam dzisiaj zły dzień i do tego screeny w bloggerze wstawiają się tam, gdzie nie chcę i nie mogę ich poprzesuwać.
Ehh.. Przepraszam, że jest dosyć dużo minek... Czasami tego nie kontroluję...
Pozdrawiam,
~Lyene ♥

10 komentarzy:

 1. Według mnie wystarczy napisać K0ZA jako O=0
  Albo np. zamiast "l" w słowie blog dać duże "i".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ALAKINGA już nie żyje!
   Nie ma jej!
   Nie ma! :)
   Dzięki komu?
   Domyślcie się!

   ~1szymon102

   Usuń
 2. Zapraszam na mojego bloga!
  a co do posta: Oni oszukują ;) Mi się udało 23 razy ale nic nie dostałam :(
  http://weronikazwiedza.blogspot.de/

  OdpowiedzUsuń
 3. Prezpraszam? Przepraszam, ale ten błąd, aż razi w oczy. Co do posta. Hym... Nie ciekawią mnie przeglądy forum. Fajnie by było gdybyś znalazła jakiś śmieszny lub żenujący temat (na forum). Wtedy byłoby ciekawiej ;).
  Pozdrawiam, Anielline!

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny post, widziałam na forum każdy z tych tematów XD

  OdpowiedzUsuń
 5. ALAKINGA SIĘ USUNEŁA Z MSP!. :(/ Coca cola!666

  OdpowiedzUsuń
 6. ALAKINGA TO PRZESZŁOŚĆ !

  OdpowiedzUsuń
 7. Widziałam ten pierwszy temat na forum.Szczerze mówiąc zdziwiło mnie oco w tym chodzi ? .. a jednak.Ludzie, piszą . I co ? - I nic.:P Nie rozumiem dla czego i poco robią tego typu spam na Forum MSP..:( W innym grach co prawda też jest forum....ale tu ? Tu forum nie liczy się jako forma pomocy tylko zabawy.Wszędzie moderatorzy piszą nowinki a gracze zadają pytania na temat gry, proszą o pomoc.Jednakże na MSP piszemy jakieś ... zabawy.Szczególnie te : "reklamowanie się " no okej.W MSP wszystko ludzie biorą inaczej,nie poważnie ! :D
  ~AlicaV1a

  OdpowiedzUsuń

Jeśli masz zamiar napisać coś głupiego, to radzę się zastanowić. ;)