wtorek, 10 marca 2015

MovieStarPlanet?

Hej kochani!
Dzisiaj przygotowałam post, o Moviestarplanet. Zacznijmy od podstaw.

Moviestarplanet-  Gra. w której możemy stworzyć swoją postać czyli Moviestar. Wyrażamy swoją kreatywność robiąc filmy, look'i, artbooki. Głównym celem, tej gry jest zdobycie sławy.
Look- Stylizacja, którą możemy zapisać na swoim profilu.
Artbook- Rysunek, abstrakcja do której możemy, dodawać wiele ciekawych rzeczy.

Nazwa- Moviestarplanet to po polsku "Planeta Gwiazd Filmowych" lub "Planeta gwiazd i filmów"
Popularność- Ta, piękna i ciekawa gra jest dostępna w piętnastu krajach. Przez co, założyciel i współpracownicy zarabiają bardzo dużo pieniędzy. Grę reklamuje między innymi program "Disney Channel"
Założyciel- W 2011 roku powstał polski serwer. Założycielem gry jest Claus Lykke Jensen. Ma około trzydziestu -  czterdziestu lat. Wykazał się pomysłowością przedstawiając pomysł, na tę grę. 

Jedną znaną wersją, powstania tej gry jest zwykły przypadek. Założycie miał zamiłowanie do gier. Postanowił stworzyć grę, która będzie się cieszyć powodzeniem zarówno u dziewczyn, jak i u chłopców. Chciał aby każdy znalazł coś dla siebie, dla dziewczyn, możliwość tworzenia look'ów i kupowanie, a dla chłopców rywalizację o poziom. Gra kiedyś nie cieszyła się takim powodzeniem. Teraz ta gra to hit. Jedna z najpopularniejszych społeczności na świecie. 

Społeczność zmienia się ciągle. Dochodzą do nas nowe możliwości. Zmienia się wygląd. Firma, jest cały czas na bieżąco. Mimo, że Moviestar skarżą się na błędy w tzw. animacjach, ja uważam, iż strasznie napracowali się tworząc wygląd strony.

Poziomy- Z każdym rokiem, przybywa więcej poziomów. Na samym początku było można było mieć 20 poziom. Potem 25 poziom. A w chwili obecnej jest to poziom 100. 
Aplikacje- Do tej gry, dołączone są również aplikacje na telefon lub tablet. 
Waluta- Walutą gry, jest star coins (SC). Co w języku polskim brzmi Gwiezdne monety. 
Logo- Logo jest bardzo ładne. Przedstawia ono planetę. Na której prawdopodobnie, żyją nasze postacie.

Plusy- Plusami tej gry jest rozwijanie wyobraźni oraz kreatywności. Dzięki niej, możemy poczuć się jak reżyser filmowy, projektant mody, gwiazda. Dzięki niej można spełniać swoje marzenia, tak jak ja spełniam próbując dostać się do bloga Abieski. 
Minusy- Osoby podające się za kogoś innego.  Uzależnienie od internetu, gry i komputera.

To było by już na tyle. Serdecznie dziękuje za uwagę. I pamiętajcie...
"Be careful on the internet" - Uważajcie w intenecie.
Post ten jest skopiowany, to notka próbna na bloga Abieski. Nie mogłam dzisiaj napisać, ponieważ tworzę prywatnego bloga o msp, i o moim życiu realnym. Oba blogi podam... To tajemnica. Dowiecie się w swoim czasie. 
( nasz look z Dominikiem :3)


8 komentarzy:

 1. ,,Próbując dostać się do boga Abieski"..~ Alicja Borychowska ..XDD Alicjo do jakiego znowu boga? :D

  ~Coca cola!666

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wklejała chyba zr swojego posta zgłoszeniowego do Abieski xD

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czemu jest inna czcionka? ;O

  OdpowiedzUsuń

Przed skomentowaniem zapoznaj się z regulaminem, znajdującym się po prawej stronie bloga (jeżeli jesteś na telefonie, przewiń w dół i kliknij "wyświetl wersję na komputer" gdyż w wersji mobilnej jest niedostępny).

Jeśli masz zamiar napisać coś głupiego, to radzę się zastanowić. ;)