wtorek, 6 stycznia 2015

Rosie [2] - Już jest!

Czesc!
Jakos 2 dni temu zrobiłam już kolejną częsc filmu z serii "Rosie". Myslę, że ta częsc jest przyjemniejsza i mniej smutna niż poprzednia, dlatego też chyba będzie się ją lepiej oglądało, przynajmniej taka jest opinia niektórych, także się cieszę.
Skoro jestesmy tak przy filmach, a mianowicie przy "Rosie", to zapraszam do oglądnięcia pierwszego odcinka dla tych, którzy go jeszcze nie widzieli.

Póki co to są statystyki filmu, jest nowy, więc 107 wyswietleń na dziesiejszy dzień, ale pierwsza częsc ma już ponad 1200.
Pamiętajcie, że u mnie co 1000 wyswietleń nowa częsc filmu no i wybieram co odcinek jakies osoby do filmu, po prostu robię takie jakby "losowanie", dużo osób już na tym skorzystało i nawet wbili level lub cząstkę levelu, także pilnować jak będzie losowanie, jesli komus zależy.

Pozdrawiam
XxPorshiaXx
~Nat

1 komentarz:

  1. Gratulacje.Życzę dużego sukcesu.I szczęścia.-iue

    OdpowiedzUsuń

Przed skomentowaniem zapoznaj się z regulaminem, znajdującym się po prawej stronie bloga (jeżeli jesteś na telefonie, przewiń w dół i kliknij "wyświetl wersję na komputer" gdyż w wersji mobilnej jest niedostępny).

Jeśli masz zamiar napisać coś głupiego, to radzę się zastanowić. ;)