środa, 24 grudnia 2014

Wesołych Świąt!

Cześć!
Przepraszam, że nie było wcześniej postu rano, ale robię do tej pory teledysk, który robię dla przyjaciółki. Nie wiem czy mogę mówić kim jest, dlatego powiem tylko tyle, że ma nick Isabelle♥ na MSP. Staram się, żeby to było idealne, dlatego wkładam w to tak dużo czasu i pracy. Już dziś wigilia, chciałabym życzyć wszystkim wszystkiego najlepszego, wspaniałych prezentów, szczęścia, radości, pomyślności, dobrej kochającej się rodziny, abyście dobrze się uczyli i żeby we wszystkim Wam się powodziło! Oczywiście też spełnienia marzeń.

 
Już za 2 dni nowy wystrój bloga!
Między innymi na sylwestra!
Jesteście gotowi?
Ja się cieszę!

Mam wigilię za kilka godzin, więc nie wiem czy dziś pojawią się jeszcze posty, bardzo mi zależy nad ukończeniem teledysku dla przyjaciółki, gdy skończę wrzucę na YouTube i wszystko Wam pokażę! Chyba mi nawet wychodzi, więc bardzo się jakoś dziś cieszę i jest mi dobrze na duchu :D

Pozdrawiam
XxPorshiaXx
~Nat

9 komentarzy:

 1. Wesołych świat Nat!

  Anakonda XDD

  OdpowiedzUsuń
 2. Nawzajem Nat, dużo prezentów zdrowia pomyślności ciepłej kolacji wigilijnej i pogodnego nastroju.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesołych świąt :) dużo zrowia szczęścia, radości i spokojnej starości ! ;D Paska na świadectwie nie wiem czy go masz. W szkole ale raczej tak ;)
  -katty noir 1

  OdpowiedzUsuń
 4. Wesołych ;3
  Dużo CZEGO-TAM-CHCESZ xd
  Posdr,
  /Żelek

  OdpowiedzUsuń
 5. Wzajemnie Nat :)) Czekamy na teledysk kochana ;*

  OdpowiedzUsuń

Przed skomentowaniem zapoznaj regulamin znajdujący się po prawej stronie bloga (jeżeli jesteś na telefonie, przewiń w dół i kliknij "wyświetl wersję na komputer", gdyż w wersji mobilnej jest niedostępny).

Jeśli masz zamiar napisać coś głupiego, to radzę się zastanowić. ;)