niedziela, 30 listopada 2014

Powrót!

Cześć!
Dziś była taka mała "rewolucja", wstawanie wcześnie rano, kąpanie się, mycie, przebieranie, pakowanie, jedzenie, ścielenie i wszystko na raz. Musieliśmy się szybko wyrobić, ponieważ Nasza doba hotelowa kończyła się o godzinie 11 rano, a wstałam bodajże o 10 rano. Jestem zmęczona i idę się przespać, już jutro po szkole biorę się do roboty i koniec wolnego, czyli pisanie tutaj.
Taka jeszcze mała uwaga dotycząca tego komentarza:
Nic o mnie nie wiesz, o mnie się nie martw, ja sobie radę dam, zawsze daje i tak pozostanie. Nie przejęłam się Twoim dziwnym zdaniem, bo to tylko Twoje zdanie.
Dla waszej wiedzy tak, za kilka miesięcy opuszczam te całe blogi i gierki w MSP, więc radzę Wam mnie szanować chociaż raz, ale wątpię i tak żeby tak było
Dobra, ja lecę
Hejtujcie, hejtujcie, mi hejty wiszą nawet jakbyście mieli robić o mnie blogi, wiem lepiej co ja robię, a serio nie ma co się przejmować bzdurami na swój temat, Wam też tak radzę, bo tylko Ty znasz prawdę o sobie i możesz liczyć TYLKO na siebie, więc nie dajcie się nabrać w żadne przyjaznie, bo potem Cię jeszcze zostawią i wypaplają wszystkie Wasze tajemnice.
A ja mam naprawdę o wiele lepsze i ciekawsze rzeczy do roboty niż internet i komputer, bynajmniej WAŻNIEJSZE.

Idę oglądać, do jutra

Pozdrawiam
XxPorshiaXx
~Nat

11 komentarzy:

 1. Nat jeśli możesz zareklamuj bloga lena--life.blogspot.com To dla mnie bardzo ważne, a tobie to zajmie kilka minut. Pozdrawiam
  Madzia

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny post.
  Eh, rozumiem Cię.
  Zapraszam do siebie: http://mspandlane.blogspot.com/. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja tez cie rozumiem :c

  Klaudia_17

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda że ludzie są tacy okrutni...

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda że ludzie są tacy okrutni...

  OdpowiedzUsuń
 6. Prowadzisz bardzo fajny, mój ulubiony blog. Prowadź go dalej bo warto;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. :-):-):-) Fajny blog na msp jeysem Wilnilia *-*

  OdpowiedzUsuń
 8. Niektórzy nie doceniają tego, co robisz, jak się poświęcasz. Ale plus jest taki, że przynajmniej przez te wszystkie hejty jesteś zahartowana na krytykę.

  OdpowiedzUsuń

Przed skomentowaniem zapoznaj się z regulaminem, znajdującym się po prawej stronie bloga (jeżeli jesteś na telefonie, przewiń w dół i kliknij "wyświetl wersję na komputer" gdyż w wersji mobilnej jest niedostępny).

Jeśli masz zamiar napisać coś głupiego, to radzę się zastanowić. ;)