piątek, 3 października 2014

Porshia, UkradnijDlaMnieNiebo - Tematy na forum

Cześć!
Ostatnio widziałam strasznie dużo tematów o mnie i o UkradnijDlaMnieNiebo. Pisało w postach o mnie, że jestem miła, ale w niektórych "przemowie" o UDMN pisano dość złe rzeczy i też zmyślane. Piszecie, że Niebo jest wredna, że nie zwraca na niektórych uwagi, a najśmieszniejsze jest to, że niektórzy piszą że ich kiedyś oszukała. Otóż nie, Niebo nigdy nikogo nie oszukała i raczej nie miałaby po co kogoś oszukiwać, skoro sama posiada kilka milionów SC i dużą oglądalność na filmach. Ostatnio jednak ktoś napisał temat, znowu o nas, ale przynajmniej ktoś tu coś zrozumiał...
No dziękuję, że wreszcie ktoś to zrozumiał. Zgadzam się w stu procentach z tym co jest powyżej napisane. Nie powinno się oceniać innych ludzi nawet ich nie znając. Też kiedyś z góry obstawiałam różne rzeczy, ale teraz wiem, że po prostu nie warto.
Ten temat uważam za zamknięty.

Pozdrawiam
XxPorshiaXx
~Nat

5 komentarzy:

 1. Nie chcę was obrazić ale.. Niebo jest wredna. :c Mówi np: "czego" i wgl..
  Pozdrawiam ;*
  ~ Dżasta

  OdpowiedzUsuń
 2. To prawda że Niebo jest wredna... ale nieraz xD

  OdpowiedzUsuń
 3. Ty Porshia, jesteś bardzo miła i bardzo Cię lubię, chociaż nie rozmawiałam z tobą. Ale uwielbiam Twojego bloga. Z UkradnijDlaMnieNiebo nie rozmawiałam, jednak wydaję się być miła. Dżasta, Nie wiem czy to prawda, ponieważ nie widziałam jak tak piszę.

  olliwka1000

  OdpowiedzUsuń
 4. I znowu się zaczyna... Skąd wiecie, że jest wredna? Dla mnie jest spk, mam ją w znajomych, jak jej dam grafa to w większosci mi oddaje.:)
  ~ANIAWIKA<3

  OdpowiedzUsuń

Przed skomentowaniem zapoznaj się z regulaminem, znajdującym się po prawej stronie bloga (jeżeli jesteś na telefonie, przewiń w dół i kliknij "wyświetl wersję na komputer" gdyż w wersji mobilnej jest niedostępny).

Jeśli masz zamiar napisać coś głupiego, to radzę się zastanowić. ;)