sobota, 4 października 2014

Polecane filmy!

Cześć!
Dzisiejszy dzień uważam za bardziej "organizacyjny" będę polecać zaległe rzeczy, pisać o co biega, zrobię może też nowy wygląd bloga, ale przejdźmy do rzeczy. Chciałabym w tym poście polecić bloga Szymona1965 oraz mojej przyjaciółki Dance Jessica.
Zacznę od filmu Szymona, bo jako tako nie patrzeć to był pierwszy.
Ogólnie chodzi mi o film "22 tyś fame w kilka min!"
Jest tam napisany jeden sposób o tym jak zarobić (coś w tych kręgach) kilka dobrych tysięcy fame, jest to jeden sposób, ale trochę kosztowny moim zdaniem, jednak w końcu się to nam może uzbierać. Szczegółów nie będę zdradzać, bo to w filmie one są. Zapraszam również na pozostałe filmy lub seki, które również mogą okazać się ciekawe.

Drugą osobą jest Dance Jessica
Chodzi mi w tym przypadku o film "Bardzo chciałabym..." niestety nie miałam okazji go obejrzeć, bo panuje teraz taka mała awaria z oglądaniem filmów, o której zresztą opowiem w następnych postach, tylko jeszcze polecę kilka zaległych blogów i dopiero potem opowiem o awarii.
Ma tylko 2 wyświetlenia właśnie głównie z tego powodu, ale może uda wam się obejrzeć?
Zapraszam także na pozostałe filmy/seki!
Pozdrawiam
XxPorshiaXx
~Nat

3 komentarze:

Przed skomentowaniem zapoznaj się z regulaminem, znajdującym się po prawej stronie bloga (jeżeli jesteś na telefonie, przewiń w dół i kliknij "wyświetl wersję na komputer" gdyż w wersji mobilnej jest niedostępny).

Jeśli masz zamiar napisać coś głupiego, to radzę się zastanowić. ;)