poniedziałek, 1 września 2014

Informacja

Cześć!
Chciałabym Was o czymś ważnym poinformować. Teraz wracam do szkoły, będzie więcej nauki, więc posty mogą pojawić się nawet o wieczorach późnych lub będzie ich mniej. Nie obiecuję, ale chyba sami wiecie jaka jest sytuacja, trzeba się wziąć w garść, no niestety. Druga informacja to, że jadę niedługo na zakupy, muszę kupić niezbędne rzeczy do szkoły, czyli piórnik, długopisy, kredki, flamastry, ołówki, pędzle, bloki, farby itp. po prostu nie mam czasu już na ich zakupienie i muszę zrobić to dzisiaj. Jutro napiszę Wam dokładniejsze informacje dotyczące bloga, a jutro także przekażę Wam kolejne informację na temat Ari Zzang, dziękuję za uwagę!

Pozdrawiam
XxPorshiaXx
~Nat

4 komentarze:

 1. Hej, też idę do 2 gim. wiem ile czasu zajmuje nauka i zajęcia, więc w pełni cie rozumiem. :) Niedawno odkrylam twój blog i spodobał mi się więc będę wpadać częściej ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. A kiedy zmienisz redaktora miesiąca?

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja staram się o czerwony pasek więc będe pisać mniej komentarzy POZDRO The_Clown

  OdpowiedzUsuń
 4. Spoko. Myślę że wszyscy zrozumieli. Bo ja tak. C:
  Pozdrawiam ;*
  ~ Justyś

  OdpowiedzUsuń

Przed skomentowaniem zapoznaj regulamin znajdujący się po prawej stronie bloga (jeżeli jesteś na telefonie, przewiń w dół i kliknij "wyświetl wersję na komputer", gdyż w wersji mobilnej jest niedostępny).

Jeśli masz zamiar napisać coś głupiego, to radzę się zastanowić. ;)