wtorek, 8 lipca 2014

Zmiana planów ?

Hey wam!
Tu Nat, mam dla Was chyba dobre wieści bo dostaję skargi na wakacyjne redaktorki, co bardzo mnie niepokoi ale wracam wcześniej !! Otóż 18 lub 19 lipca bo mama wykupiła mi nowy internet i jest bez limitu tak jakby :D mega się cieszę, a teraz jedną z wiadomości o skargach o:

Pozdrawiam
XxPorshiaXx
~Nat
Ps bez obaw, jeszcze jakieś 10 dni i ja będę pisała :**

5 komentarzy:

 1. Ja uważam inaczej. Posty nowych redaktorek są fajne i ciekawe ;) Niektóre są nawet śmieszne :D Nie rozumiem, czemu innym się nie podobają ;c

  Pozdrawiam :3
  Cukierkova!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się z Cukierkova! Mi też się posty nowych redaktorek podobają. A jeżeli tamtej osobie się nie podobają to niech nie czyta : ) Proste. I jestem też ciekawa jakby ona pisała posty. Dziewczyny starają jak umieją i mi się wydaję, że dobrze im wychodzi pisane postów : 3
  Taylor2584

  OdpowiedzUsuń
 3. :c byc moze muszę odejść, przepraszam, że moje posty są złe ;( / Julacz , lecz nie ta sama bo jest smutna ...

  OdpowiedzUsuń
 4. Żal. Posty nowych redaktorek są świetne. Naprawdę! Aż szkoda, że są one tylko na chwilę, bo chętnie bym czytała ich posty dłużej! :) /Nataliaa =)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla mnie posty nowych redaktorek są świetne. Ja nie umiem pisać w taki przyjemny sposób jak one. / @(OLA)@

  OdpowiedzUsuń

Przed skomentowaniem zapoznaj się z regulaminem, znajdującym się po prawej stronie bloga (jeżeli jesteś na telefonie, przewiń w dół i kliknij "wyświetl wersję na komputer" gdyż w wersji mobilnej jest niedostępny).

Jeśli masz zamiar napisać coś głupiego, to radzę się zastanowić. ;)