Muzyka

czwartek, 19 czerwca 2014

Filmy

Hey wam!
Tu Nat, już nie mogę doczekać się jutra i chwil spędzonych z Wami ♥ dużo osób się już pytało, czy jutro będę już normalnie pisać posty bo jutro wracam, a więc odpowiedź brzmi tak, będę. Jednak mogę zacząć pisać tak normalnie od soboty, ponieważ może jutro idę gdzieś na dwór, ale jak jednak nie będę szła to już od jutra zaczynam normalnie pisać :)

Ok, to przejdźmy do tematu....
Głównie chodzi o to, że przemyślałam sobie sprawę, i wiem jak dużo można zarobić na takim małym filmie z dużą ilością aktorów na MSP, więc chciałabym spróbować ponieważ przydałoby mi się więcej SC jak i zarówno Fame. StarCoins mi nie brakuje, bo mam ich dużo jednak czasami mam chęć na coraz więcej i więcej, ale z powodu ogromnych lagów, jakie panują na tej grze niestety mało co mogę zrobić, by zarobić swój dobytek.
Chciałabym jednym słowem stworzyć film, ale boję się że mi on nie wyjdzie, i że będzie na Nim mało wejść, no bo co z tego że prowadzę bloga, skoro mało kto i tak by tam zajrzał, bo jednak może i blog ma dużo wyświetleń, ale ma tylko parę lub paręnaście STAŁYCH czytelników, a jednak większą ilość wejść tak po prostu z nudów czy coś w tym stylu.
Też jednak muszę zainwestować w tła, dodatki i takie różne :/
boję się wydawać na tła, skoro mogę na tym potem nie zarobić jak na przykład ALAKINGA z rankingu, ale w sumie to się Wam nie dziwie, oglądacie jej filmy bo jest pierwsza w rankingu...
Boję się zaryzykować, bo mogę utracić na prawdę wiele, ale jeśli się uda to mogę zyskać.
Czuję się niepewna swojej decyzji, i chcę zapytać Was o Wasze zdanie, i o pomoc w wyborze :/
co prawda mam nawet czasami ponad 500 wyświetleń na sekach, ale film to już co innego....

Pozdrawiam
XxPorshiaXx-Nat

6 komentarzy:

 1. Stworzę kilka kont i na nich będę Ci oglądała filmy C; /Sharon4

  OdpowiedzUsuń
 2. Oczywiście, obejrzę :)/ Agnes010

  OdpowiedzUsuń
 3. Obejrzę :3

  Pozdrawiam :3
  Cukierkova!

  OdpowiedzUsuń
 4. Napewno obejrze c: / KendraMix

  OdpowiedzUsuń
 5. Napewno obejrze c: / KendraMix

  OdpowiedzUsuń

Jeśli masz zamiar napisać coś głupiego, to radzę się zastanowić. ;)