Muzyka

piątek, 4 kwietnia 2014

TAŃSZY VIP+INFORMACJE O VIP!+VIP MOIMI OCZAMI XD

Hey wam!
Tu XxPorshiaXx-Nat dziś myślę że napiszę dla was posta na logikę, no bo pewnie niektórzy z was szukają "tańszych vipów" w internecie lub logujecie się na strony typu "dogry.pl" Lecz już kiedyś był post o dogry.pl w którym było wyraźnie napisane, że jest to NIELEGALNE! pewnie dlatego, że na MSP nie ma kodów. Jedynie na gazetki MSP, ale to już całkiem inna sprawa. Jeśli serio myślicie, że to pewnie plotki i uzbieracie punkty na przykład na VIP'a na rok właśnie na tej stronie dogry.pl, to potem gdy wpiszecie kod na MSP, nie dostaniecie VIP'a i cała wasza praca i robota poszłaby wtedy na marne, a po co się męczyć?
skąd wiem, że na dogry.pl kody na vip nie działają?
-To proste, ponieważ bardzo dużo osób o tym pisze na forum, w komentarzach na tej stronie, awanturuje się w internecie. Jednak niektórym być może ten sposób zadziałał nie mam pojęcia dlaczego, ale możecie mieć za to kiedyś bana czy coś podobnego między innymi bana na IP komputera itp...

Jeśli chodzi o strony internetowe na przykład z Zapytaj.onet.pl, gdzie jest napisane że można mieć tańszego VIP'a TO NIGDY SIĘ NA TO NIE NABIERAJCIE!! bo wiecie co? tutaj jest napisane, że za 3 złote można mieć VIP'a na 3 dni, jednak co jeśli masz doładowany telefon na 15-20 złotych, i wyślecie sms'a po to, by mieć tańszego VIP'a?
Moi drodzy to wielki błąd!!!
Bo jeśli wysyłacie sms'a pod podaną treść, czyli na przykład: TC.BT na nr: 72068, to wtedy skąd możecie wiedzieć że płacicie za swojego VIP'a? takie numery treści są PŁATNOŚCIAMI NA PRZYKŁADOWO CZYJEŚ VIPY W GRACH!! i zamiast stracić te 3 złote, to stracimy 20!!! i przy okazji płacimy za cudzego VIP'a!!!! jest to bardzo popularne oszukiwanie ludzi, i BARDZO A TO BARDZO dużo osób nabiera się na takie gówienka, więc nie nabierać się na rzeczy typu:

Niby ostrzega: "Nigdy nie zmieniajcie maila, bo stracicie konto" taaa, jasne a sama nas oszukuje...... ;____;
nie cierpię takich ludzi ........
VIP można kupić tylko na serwisie gry MSP, a nie nigdzie indziej..... Nie nabierajcie się na takie gówienka.

Moimi oczami, i mózgiem VIP powinien wyglądać tak:
(patrz-obrazek)

 (Kliknij, aby powiększyć)

Coś w tym rodzaju cen powinni zrobić, zgadzacie się?

Pozdrawiam
XxPorshiaXx-Nat

2 komentarze:

  1. moim zdaniem też tak powinno być lepiej-__-

    OdpowiedzUsuń
  2. Więc masz w 100% rację do tego że Vip powinien wyglądać a raczej jaego ceny mniej więcej tak jak pokazałaś c;

    OdpowiedzUsuń

Jeśli masz zamiar napisać coś głupiego, to radzę się zastanowić. ;)