środa, 26 marca 2014

JUHUUU!!+VIP NA ROK LUB 3 MIESIĄCE+JAK WEJŚĆ ZA EKRAN?~NOWA POMOC

Hey wam!
Tu XxPorshiaXx-Nat na początek, to bardzo się cieszę ponieważ mojej mamy nie ma w domu i mogę wam napisać posta! juhuu XDD też się cieszę z takiego powodu, ponieważ poznałam taką też Natalię przez internet, i okazało się że jej babcia była kiedyś dyrektorką w moim gimnazjum, i mieszka na przeciwko! i jutro mamy się spotkać przed szkołą! jestem mega podjarana XD więc jeśli ktoś z Wałbrzycha to pisać XDD

Ok kiedyś pisałam o tym VIPIE, ale jak widać nie był to post widoczny ponieważ ludzie nadal chcą kupować vip na rok albo 3 miesiące przez telefon ........ więc powiem wam jak to zrobić :D
Po 1. Idziecie do sklepu i szukacie PaySafeCard za na przykład 300 złotych, no i gdy dostaniemy kartę za 300 złotych, to wchodzimy na msp i klikamy przykładowo na VIP na rok i klikamy w opcjach płatności "Paysafecard", i otworzy nam się taka stronka, i tam będzie trzeba wpisać pin 16-znakowy,czyli kod z kartki którą kupiliśmy w sklepie, a dokładnie wygląda to tak:


I kończymy transakcję :D
Mam nadzieję, że pomogłam

Teraz jeśli chodzi o to wchodzenie na MSP za ekran, to pewnie większość z was wie jak to się robi, ale jeśli ktoś nie wie to powiem:
-Wchodzisz do takiego chatu jaki chcesz
-Przyciągasz swój nick tam gdzie masz na dole znajomych z MSP, i jednocześnie naciskamy dwa razy spację :)
Jednak teraz, to czasami już nie działa, i przed zrobieniem tak na chacie trzeba wejść do swojego pokoju na MSP i wejść za ekran, i wtedy dopiero będzie to działać na chat :)
Niektórzy tak mają, a niektórzy nie i to taka mała pomoc XD

Dziękuję i Pozdrawiam
XxPorshiaXx-Nat

2 komentarze:

  1. Gdzie np. Mozna kupic to paysafecard???

    OdpowiedzUsuń

Przed skomentowaniem zapoznaj się z regulaminem, znajdującym się po prawej stronie bloga (jeżeli jesteś na telefonie, przewiń w dół i kliknij "wyświetl wersję na komputer" gdyż w wersji mobilnej jest niedostępny).

Jeśli masz zamiar napisać coś głupiego, to radzę się zastanowić. ;)