czwartek, 20 lutego 2014

Kolejny złodziej + UkradnijDlaMnieNiebo - Odejście

Hey wam!
Tu XxPorshiaXx-Nat moja koleżanka Cleo666591 nagle przyszła na bloga, i pisze że jej konto zostało ukradzione! może i nie przez konkretnie hakera, lecz przez jej "koleżankę" nicku nie podam, bo to chamskie a potem mogę jeszcze mieć kolejne problemy......... Bo wiecie jak to czasami jest z ludźmi, a więc tak Cleo666591 (Emilii) nie było przez jakiś czas, i hasło do jej konta znała jej koleżanka znaną jako "Ramzi" (nie podam pełnego nicku tak jak mówiłam) jednak konto odzyska w sobotę, i nie ma co się przejmować, ale mam nadzieję że ta złodzieja się opamięta bo teraz nic miłego ją nie spotka i mam taką nadzieję........ Nie trawię hakerów, złodziei, i NIKOGO z tych osób!
Obecnie Cleo (Emilia) gra na koncie Emaa1266 trzymajcie kciuki co do jej konta!

Druga sprawa to coś o UkradnijDlaMnieNiebo może niektórzy wiedzą, ale też niektórzy nie, więc chcę was poinformować o tym, że Niebo (Julia) odeszła z MSP no mniej więcej na jakiś czas, i w tym momencie jej kontem opiekuje się Cochanella oto foty z jej notki:

Źródło posta ze strony: http://niebo-msp.blogspot.com/

Miejmy nadzieję, że jeszcze wróci i będzie dla nas dalej robiła swoje super filmy! :)

Teraz coś o losowaniu
Dziś będę losowała zwycięzcę loterii :D XD 7 osób się zgłosiło, jeszcze 3 mają szansę ale to w pośpiechu! bo czekają na was inne konkursy, i nagrody :D

-Przypominam, że w następnym konkursie będzie do wygrania:
Do 10 prezentów z listy,
specjalne pozdrowienie ;)
Czekajcie cierpliwie, bo ilość nagród wzrasta wraz ze zgłoszeniami do pozostałych konkursów :D

Pozdrawiam
XxPorshiaXx-Nat

Aha i jeśli zauważyliście jest nowa kolekcja, animacje, tło itd... na MSP
Następny post będzie o zwycięzcy oraz o kolejnych hakerach tym razem poważniejszych ...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przed skomentowaniem zapoznaj się z regulaminem, znajdującym się po prawej stronie bloga (jeżeli jesteś na telefonie, przewiń w dół i kliknij "wyświetl wersję na komputer" gdyż w wersji mobilnej jest niedostępny).

Jeśli masz zamiar napisać coś głupiego, to radzę się zastanowić. ;)