Muzyka

czwartek, 26 grudnia 2013

Adminowie powrócili, lecz pewne zmiany zaszły i zajdą xD

Hey wam!
Tu XxPorshiaXx-Nat pamiętacie pewnie nasze adminki Jess, i Juss? prowadziły z nami bloga przez baardzo długi okres, i już przyszedł czas, to znaczy że POWRÓCIŁY :D!
Powiem wam teraz o tych zmianach które ZASZŁY:
a więc tak, Julita niestety odeszła nie wiem czy będzie pisać posta pożegnalnego, dlatego dam jej jeszcze 1 dzień autora, żeby mogła napisać, jeśli nie napisze no to już usunę ją tak? ;c jest to smutna wiadomość, lecz WiciaPL>>> która była drugą zastępczynią ona nie odejdzie, lecz będzie pisała dla was posty, ponieważ rozumiem, że może jej być przykro, nie jest to miłe przyjmować takie wiadomości, po tak krótkim czasie, no ale skąd mogliśmy wiedzieć, że wrócą tak szybko? :P Julita przyjęła to do wiadomości, i odeszła normalnie, bez kłopotu, ale Wicia nie, i poczułam do niej żal, więc zostanie z nami :). 
Prowadzący bloga:
Administrator główny bloga: XxPorshiaXx ~ Nat (Natalia)
Admin2 :WikusiaxX ~ Wikuś (Wiktoria)
Admin3: nissia2013 ~ Juss (Justyna)
Admin4: Dance Jessica ~ Jess (Oliwka)
 Moderator001: WiciaPL>>>
(Rola moderatora polega na tym, że po prostu pisze posty oczywiscie to jest moderator blogowy, wiec nie tyczy się chata bloga Julita też może zostać Moderatorem002 więc zachęcam :)

 Poufnym osobom możemy także na to pozwolić, ale tylko ze zgodą wszystkich :)

Ok Jesli chodzi o Zmiany, które zajdą to będzie oczywiscie:
Nagłówek :D będzie on jeszcze dziś, lub jutro bo musimy oczywiscie dać Mnie, Wikę, Jess, i Juss na nagłówek :D Wici nie będzie na nagłówku, ponieważ jej rola polega tylko na pisaniu notek :)

Jeszcze dalej może w połowie stycznia/lutego zrobimy nowy wygląd bloga na Wiosenny :) Więc dziękujemy za 25 tyś wejść i prosimy o więcej! ;***


Pozdrawiam
XxPorshiaXx-Nat wraz z współpracownicami bloga :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz zamiar napisać coś głupiego, to radzę się zastanowić. ;)