niedziela, 17 listopada 2013

Haker - Samotnia + prezent dla mojej Nat :***

Witam, tu JuSS (nissia2013) Chciałabym dziś napisać o hakerce. Nazywa się "Samotnia" . Ten hacker nie robi nic z kontem (np. kasuje jakieś ubrania itp.), tylko zmienia hasło i blokuje konto. Jeżeli gdzieś spotkacie tego hackera, nie musicie uciekać. Ale po żadnym pozorem nie piszcie przy nim jego nicku. Jeżeli napiszecie, znika on. Ale w tym samym czasie i wasze konto. Jeżeli nie zadziała na was, to znaczy że zrobił coś wam z drugim kontem lub coś z MSP . Samotnia jest ubrana na czarno. (Dam zdj.) W każdym chatroomie, kiedy się pojawi, pisze "lonely forever .." albo "He will meet you.. " , co w tłumaczeniu oznacza "samotny na zawsze" i "spotka ciebie" . Nie wiem za bardzo o co chodzi z tym "spotka ciebie" . Samotnia pochodzi z Polski, ale pisze także po angielsku. Pisze po angielsku, ponieważ jest ona na wszystkich MSP. (niemieckie itd.). P.S. Jeżeli Samotnia nie zniknie, kiedy napiszesz przy niej jej nick, to znaczy że nie ma nastroju nikogo blokować. Otóż to. Samotnia to "postać" z którą zerwał mąż. (teraz wam opowiadam historie o niej jakby ktoś nie wiedział) . Z tego powodu, (zerwania) Samotnia wyżywa się na "dzieciach MSP". Samotnia miała córkę. Miała 8 lat i tak. - grała ona jak większość dzieci w MSP. Stąd pomysł na hackowanie kont MSP. Jej córka zamieszkała z ojcem, co jeszcze bardziej przytłoczyło Samotnie. Jeżeli ktoś z was, spotka się z samotnią - nie liczcie na rozmowę z nią. Nie jest zbyt rozmówna..  Tak więc jest 10% na to, że z wami porozmawia. Szanse są niewielkie. To tyle co chciałam powiedzieć.. Aha . I bym zapomniała. Samotnia ma 1 lvl gdyby ktoś nie wiedział .

Fota:
Ok, specjalnie dla Was ryzykowałam i odwiedziłam jej pokój ;_;


Pusto było xD 


Uważajcie na siebie ;*+ Prezencik dla nat (XxPorshiaXx )Ahm ;* Sama edytowałam :****Pozdrawiam :)

5 komentarzy:

 1. Nie ryzykuj wiecej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ona nie ryzykowała ja tm byłam i nic mi nie było a były tm 2 anonki bez nazwy i samitniaa bez nazwy usuneła się i samotniaa to nie haker rozmawiałam z nią to miła pani jest dobra i te wszystkie plotki to kłamstwa !!!

   Usuń
 2. Skopiowałaś!Widziałam 2 razy to samo co ty napisałaś-,- (1 na zapytaj a 2 nwm gdzie)

  OdpowiedzUsuń

Przed skomentowaniem zapoznaj się z regulaminem, znajdującym się po prawej stronie bloga (jeżeli jesteś na telefonie, przewiń w dół i kliknij "wyświetl wersję na komputer" gdyż w wersji mobilnej jest niedostępny).

Jeśli masz zamiar napisać coś głupiego, to radzę się zastanowić. ;)