wtorek, 19 listopada 2013

Cała prawda i historia AnanaseQ....

Hey wam!
Tu nat (XxPorshiaXx) Nat, i dziś chciałabym wam wyjawić całą calutką prawdę i historię AnanaseQ. A więc pewnie znacie AnanaseQ (Ule) byłą liderką MSP, która jako pierwsza podbiła MSP i jako pierwsza zdobyła końcowy level w 2010/11 roku (czyli 20 level), następnie Paola, lecz gdy doszedł level 25, to AnanaseQ także go wbiła jako piewsza, więc była naszą królową, ale później spadła w rankingu, teraz już chyba nie gra, ale ALAKINGA przescigneła ją, i miała najwięcej fame z całego ogólnego MSP, gratki dla niej, jednak teraz Arli na prowadzeniu, i to ona ma najwięcej fame MSP <: Gratulujemy wam, i życzymy powodzenia...
                                                         Ok, przejdzmy do rzeczy
Czyli historia AnanaseQ........... Zaczęło się od tego, że stworzyła sobie konto o nicku Uluniunia i zabłysła, ludzie byli zazdrośni, i jako pierwsza padła ofiarą hakera.... Policja zauważyła tę sprawę, i się nią zajęła, lecz bez skutków, nic nie udało się im ustalić i wtedy MSP zrozumiało, że coś takiego istnieje czyli Hack.... Więc musiała zmienić nick na koncie Uluniunia, i zmieniła go na AnanaseQ.
NIck powstał ze słowa "ananas" oraz "Q" czyli że walną ją ananas....... Taka jest cała prawda o AnanaseQ, tak naprawdę to ona jest naszą legendarną pamiątką MSP ♥♥♥ szkoda, że odeszła mogłaby znowu zabłysnąć, wierzę w nią :)

Powodzenia
XxPorshiaXx-Nat

2 komentarze:

  1. To fajnie okey :*

    OdpowiedzUsuń
  2. Spk, ona gra dalej! Jej nowe konto to: Luuh (to nie moje konto! Nie reklamuję się!) Możesz zaprosić ją do znajomych, oczywiście to NIE JEST moje konto!

    OdpowiedzUsuń

Przed skomentowaniem zapoznaj regulamin znajdujący się po prawej stronie bloga (jeżeli jesteś na telefonie, przewiń w dół i kliknij "wyświetl wersję na komputer", gdyż w wersji mobilnej jest niedostępny).

Jeśli masz zamiar napisać coś głupiego, to radzę się zastanowić. ;)