Muzyka

wtorek, 19 listopada 2013

Cała prawda i historia AnanaseQ....

Hey wam!
Tu nat (XxPorshiaXx) Nat, i dziś chciałabym wam wyjawić całą calutką prawdę i historię AnanaseQ. A więc pewnie znacie AnanaseQ (Ule) byłą liderką MSP, która jako pierwsza podbiła MSP i jako pierwsza zdobyła końcowy level w 2010/11 roku (czyli 20 level), następnie Paola, lecz gdy doszedł level 25, to AnanaseQ także go wbiła jako piewsza, więc była naszą królową, ale później spadła w rankingu, teraz już chyba nie gra, ale ALAKINGA przescigneła ją, i miała najwięcej fame z całego ogólnego MSP, gratki dla niej, jednak teraz Arli na prowadzeniu, i to ona ma najwięcej fame MSP <: Gratulujemy wam, i życzymy powodzenia...
                                                         Ok, przejdzmy do rzeczy
Czyli historia AnanaseQ........... Zaczęło się od tego, że stworzyła sobie konto o nicku Uluniunia i zabłysła, ludzie byli zazdrośni, i jako pierwsza padła ofiarą hakera.... Policja zauważyła tę sprawę, i się nią zajęła, lecz bez skutków, nic nie udało się im ustalić i wtedy MSP zrozumiało, że coś takiego istnieje czyli Hack.... Więc musiała zmienić nick na koncie Uluniunia, i zmieniła go na AnanaseQ.
NIck powstał ze słowa "ananas" oraz "Q" czyli że walną ją ananas....... Taka jest cała prawda o AnanaseQ, tak naprawdę to ona jest naszą legendarną pamiątką MSP ♥♥♥ szkoda, że odeszła mogłaby znowu zabłysnąć, wierzę w nią :)

Powodzenia
XxPorshiaXx-Nat

2 komentarze:

  1. To fajnie okey :*

    OdpowiedzUsuń
  2. Spk, ona gra dalej! Jej nowe konto to: Luuh (to nie moje konto! Nie reklamuję się!) Możesz zaprosić ją do znajomych, oczywiście to NIE JEST moje konto!

    OdpowiedzUsuń

Jeśli masz zamiar napisać coś głupiego, to radzę się zastanowić. ;)