Muzyka

piątek, 19 lipca 2013

Nowe zmiany?? + lekka przesada

Hey wam!
Dziś 2 w jednym xd zacznijmy od nowych zmian, chodzi mi o chat i powiadomienie o daniu autografu, kolor zmienił się na gruby czarny, a powiadomienie na chat, że dana osoba jest dostępna stała się cieńka dodam fotke
To jest ,,nowe" pogrubienie czcionki w powiadomieniu o autograf:
To jest ,,nowe" powiadomienie o chat:
Widzicie? jest jakoś inaczej, dobra teraz przejdzmy do tematu ,,lekka przesada" a więc chodzi mi o to co nasz zespół MSP napisało, zresztą sama wam zaraz pokaże, chodzi mi bardziej o ten podkreślony na czerwono tekst oto on:

No wiecie co!? to jest nie sprawiedliwe, bo właśnie te osoby co się z tym mieszały, martwiły się o nasze Polskie MSP, bo moderatorzy nawet nie mogli łaskawie odpisać, że to są jakieś brednie, że nie usuwają MSP, a teraz zespół MSP usuwa tych użytkowników za to, że chcieli jakoś uratować Polskie MSP, albo dowiedzieć się czego kolwiek DLA NAS, a nie tylko dla siebie. I też nie pomyśleli, że poprostu stracą użytkowników, i że oni męczyli się o uzyskanie wyników, osiągnieć, levelów w tej grze NIE, BO ICH TO NIE OBCHODZI, ja nie rozumiem tych wszystkich Adminów i Moderatorzy, ich to nawet załogą, adminami tego MSP nazwać nie można. Kto by pomyślał, żeby kogoś wykluczać z gry za to, że chciał pomóc. . . . opisać się tego nie da. . . . . .

Pozdrawiam
XxPorshiaXx

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz zamiar napisać coś głupiego, to radzę się zastanowić. ;)