Muzyka

poniedziałek, 15 lipca 2013

W poszukiwaniu na niebezpieczeństwo!

Hey wam!
Zapewne znacie Cherry Loves You <3 jeśli nie, zaraz dodam filmik co ona robi. A więc tak jestem coraz ciekawsza na temat hackerów, napewno nie chcemy być ich ofiarą, i próbuję się coraz więcej o nich dowiedzieć, a więc znalazłam właśnie ślady po Cherry loves You <3 na niemieckim MSP. Ona zaatakowała kiedyś na niemieckim msp Jesso99, która ma i miała 20 level , a teraz filmik jak to zrobiłaSami widzieliscie co ona zrobiła, to jest straszne. . . ., a teraz pokaże wam Cherry Loves You <3 na angielskim i jeszcze raz niemieckim MSP, ale tym razem inne osoby, zapraszam na filmik. . . . . . .Widzieliscie to? ona nie ma sumienia, a to nie koniec, ona jeszcze schakowała ludzi na francuskim MSP, a tutaj schackowała Toto du 83 macie filmik. . . . . . . Kolejne ofiary napewno są w jej rękach, dlatego zgłaszać i blokować jej konta, ona ma konto na niemieckim MSP, francuskim, oraz angielskim. . . .bądzcie ostrożni, a teraz pokaże wam jej zdjęcie na niemieckim MSP oto one:
Ci co nie wiedzą, co ona napisała w statusie, to już wam tłumaczę :  Hey wam, wróciłam na niemieckie M.S.P. Chciałam wspomnieć, że tego hacka stworzyła właśnie Cherry Loves You<3 więc nie będziecie mogli sciągnąć tego hacka, bo ona tego nie wystawiła do sciągnięcia, i nawet ci co próbowali, albo próbują to sciągnać, to wiecie co? naprawdę nie żal wam nikogo. . . . . . ., a poza tym będziecie mięli niebezpiecznego Trojana, więc nie próbujcie hackować w żaden sposób, bo Trojan to bardzo niebezpieczny wirus jeśli ktoś nie wie to co znaczy, to zaraz wyłumaczę. Aha i przed tym wytłumaczeniem chciałam wspomnieć, że nie warto być ,,sławnym" na MSP, bo jeszcze ci ktoś konto odwiedzi :/ a Cherry Loves You<3 pojawi się niedługo na Polskim MSP, bo napisała tak na swoim profilu na You Tube . . . . . . . :(
Trojan - Koń Trojański (Czyli Trojan) owszem, jest niebezpieczny. Co on robi? Między innymi wkrada poufne dane (na przykład : zapisane hasła z przeglądarek) , umożliwia włamywaczowi dokładny wgląd na pliki dysku, tak jakby siedział przy twoim komputerze, spowalnia działania komputera i internetu, oraz może infekować pliki wykonane i wiele innych.

To już wszystko na dziś
Pozdrawiam
XxPorshiaXx       

1 komentarz:

Jeśli masz zamiar napisać coś głupiego, to radzę się zastanowić. ;)