wtorek, 11 czerwca 2013

To już jest dziwne O.o

Hey wam!
To już PIĄTE TAKIE ZDARZENIE i z meblami i z nie VIPAMI w klubie VIP. To już się zaczyna robić dziwne, głupie i zarazem podejrzane! . Jak widać jestem jeszczę tzw. VIP'em na MovieStarPlanet. Więc weszłam pewnego razu do chatu TYLKO dla VIP i dla nikogo więcej, a więc zdaję się, że są same VIPY, a gdy pokój się załadował to poł pokoju było w normalnych użytkownikach (czyli nie VIP) !! ale jak to możliwe w pokoju TYLKO dla VIP!!?  a , więc coś się pomieszało lub są jakieś problemy związane z grą, a co jak nam znowu zmienią MovieStarPlanet na coś gorszego?!!! zwariuję, najpierw mam meble na chat, a teraz ludzie bez VIPA wchodzą jakimś cudem do pokoju VIP! pomóżcie, może coś o tym wiecie ..... (pisz w komenatarzach oczywiscie xD)  Oto mała fotka:

*KLIKNIJ, ABY POWIĘKSZYĆ*


PS przepraszam, za pokazanie waszych nicków i za błędy ortograficzne, lub jakiekolwiek błędy (zbieżność osób jest przypadkowa)
Pozdrawiam
XxPorshiaXx1 komentarz:

Przed skomentowaniem zapoznaj się z regulaminem, znajdującym się po prawej stronie bloga (jeżeli jesteś na telefonie, przewiń w dół i kliknij "wyświetl wersję na komputer" gdyż w wersji mobilnej jest niedostępny).

Jeśli masz zamiar napisać coś głupiego, to radzę się zastanowić. ;)